Kalenderplaan

KUUPÄEV ÜRITUS VASTUTAJA KAASATUD ISIKUD
MÄRTS
 05.03.2020 Viktoriinisarja „Tark mees taskus“ VI voor koostöös spordimälumänguga  Bumerang Saarits Merilaine
06.03.2020 Küsitlus abiturientidele:

2. tunni ajal G3.b kab. 310, 311

3. tunni ajal G3.a  kab. 310, 311

4. tunni ajal G3.d ja G3.c  kab. 310

Otsalt
 08.-15.03.2020 Erasmus+ projekti “Spa Towns” lähetus Prantsusmaale Raal-Virks (ise ei osale) Ristmäe

Drobet

09.-13.03.2020 Rahvusvaheline “TAIMETERVISE AASTA 2020” rändnäitus

kolmanda korruse fuajees

Popp
09.03.2020 Veebipõhine astronoomiaviktoriin “Pulsar” 2. tunni ajal Rebane
10.03.2020 17.30 Infotund ja paneeldiskussioon “Mida toob kaasa õppimine gümnaasiumis” tulevastele gümnasistidele ja nende vanematele Rabbi õpetajad

ÕE

11.03.2020 Riskivältimise koolitus “Selge pilt!?” abiturientidele 10.00 – 15.00 Saarits
12.03.2020 Õpiabikomisjon 3. ja 4. vahetunni ajal

Emakeelepäev – omaloomingu pärastlõuna 6. tunni ajal raamatukogus

Otsalt

eesti keele õpetajad

Saarits

13.03.2020 Arvo Pärdi Keskuse ja Estonia teatri külastus Keskküla
16.03.2020 Erasmus+ projekti “Our Green European Town” raames Pärnu linnaarhitekti loeng kell 10.10-10.55 Ristmäe
18.03.2020 Taaskasutus konkurss “Make it New”  – motivatsioonikoolitus G1 õpilastele kell 12.00-15.00

Pärnumaa spordimälumäng Bumerang kell 15.00 aulas

Eve Popp

Merilaine

Drobet

19.03.2020 Doonoripäev aulas kell 8.30-11.00

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

Saarits
22.-28.03.2020 Erasmus+ projekti “Our Green European Town” lähetus Hispaaniasse Biari Raal-Virks (ise ei osale) Jürgenson

Kõrre

23.-26.03.2020 Katsete nädal

23.03 kell 14.00 katsed

24.03 kell 14.00 vestlused 4.-5.liste õpilastega

25.03 kell 14.00 vestlused

26.03 hiljemalt 14.00 katsete tulemused kodulehele

direktsioon õpetajad
26.03.20202 Geneetika õppepäevad Tartus G1 ja G2 mooduli õpilased

15.05 Viktoriinisarja „Tark mees taskus“ VII voor

Popp

Saarits

Laanemets
27.03.2020 Sisekaitseakadeemia tutvustus huvilistele?

Inglise keele proovieksam

Saarits

inglise keele õpetajad

 30.03–9. 04.2020 Kevadine C1 eksamisessioon  Tammaru
31.03.2020 Vilistlase Pille-Riin Makilla loeng eesmärkide seadmisest, investeerimisest, aja- ja rahaplaneerimisest ning ettevõtlusest Saarits
APRILL
01.04.2020 “Make it New” esinemiskoolitus G1 õpilastele kell 14-16 Popp
 02.04.2020 Viktoriinisarja „Tark mees taskus“ VIII ehk viimane voor Saarits
03.04.2020 “Eestimaa õpib ja tänab” nominentide esitamine lähtuvalt statuudist koos iseloomustuse ja tegevuste kirjeldamisega (viimased kolm aastat) Rabbi laiendatud juhtkond
?.04.2020 Töö- ja karjäärimess Saarits ÕE
04.04.2020 C1 Kirjalik eksam Tammaru
09.04.2020 Püüne Keskküla Saarits
13.04.2020 Noorte teadlaste projekti raames võistlus “Komeet” Metsaalt
15.04.2020 “Make it New” kell 12-15 Finaalüritus Strand SPA & Konverentsihotelli G1 Popp
15.-17.04.2020 G1.b, G1.c, G2.a, G2.d ja G2.c õpilaste õppereis Peterburi Oad, Tammekivi, Merilaine, Drobet
16.04.2020 Tutipidu Saarits G2 klassid
17.04.2020 Juhtkonna vastuvõtt abiturientidele ja nende klassijuhatajatele Rabbi juhtkond
20.04.2020 Eesti keele riigieksam Rabbi eesti keele õpetajad
20.-26.04.2020 Kevadvaheaeg
22.04.2020 Sisehindamise koolituspäev Rabbi õpetajad
30.04.2020 PÜHA – Pärnu Ühisgümnaasiumi Heategevuslik Auhinnagala Saarits ÕE

vilistlased

MAI
01.05.2020 Kooli sissesaanute nimekirjade kinnitamine
04.- 11.05.2020 Inglise keele riigieksam Rabbi inglise keele õpetajad
05.05.2020 Aastatööde esitamine Otsalt aastatööde juhendajad
5.-8.05.2020 DigiYouth II lend Ventspilsis Metsaalt

Suurväli

G2 klassidest 8 õpilast
10.-15.05.2020 Erasmus+ projekti “Our Green European Town” lähetus Strasbourg’i Raal-Virks Saarits

Sula

22.05. 2020 Matemaatika riigieksam Rabbi matemaatika-

õpetajad

25.05.2020 Aastatööde kaitsmine Otsalt aastatööde juhendajad,

retsensendid

28.05.2020 Juhtkonna vastuvõtt edukatele õpilastele, nende vanematele ja õpetajatele Rabbi juhtkond
30.05 Maakondlik laulupidu Rannastaadionil “Pärnumaa laulupeod 120” Keskküla segakoor, vilistlaskoor
Erasmus+ projekti “EVA” lähetus Portugali Resendesse Raal-Virks
 29.05.2020 Aastatööde teema valimine (G1 klassid) Otsalt klassijuhatajad
JUUNI
05.06.2020 G1 klasside üleminekueksamid Otsalt aineõpetajad
09.06.2020 G1 ja G2 klassi õpilaste kooliaasta lõpetamine aulas Saarits Keskküla
Erasmus+ projekti “Construisons l’espace de vie de demain” lähetus Sloveeniasse Raal-Virks (ise ei osale)
10.06 – 31.08.2020 Koolivaheaeg
10.-11.06.2020 G3 klassi koolieksamid Otsalt
17.-19.06.2020 Dokumentide vastuvõtt kooli Rabbi

Otsalt

klassijuhatajad
19.06.2020 Õppenõukogu ja lõputunnistuste allkirjastamine kell 15.00 Rabbi õpetajaskond
22.06.2020 Lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00 Saarits direktsioon, õpetajad
AUGUST
27.08.2020 Arengupäev Rabbi