Infoleht 30.10.2018

TEATED:

  • oktoobril on meil külas Ülejõe PK 9a 16 õpilast
  • oktoobril pärast 5. tundi konverentsi korraldava töörühma koosolek
  • novembril 10.10 -14.10 kab 310 kõigile G2 õpilastele keeletehnoloogia praktikum, mille viib läbi UT õppejõud Heili Orav
  • novembril kell 11.00 külastavad kooli Läti koolide õpetajad
  • novembril pärast 4. tundi toimub spordihallis jõuluolümpia loosimine. Oodatakse klassiesindajat.

EELTEATED:

  • novembril G1d ja õp Tammekivi ning Popp KIKI projekti raames toimuval õppekäigul Särghaual
  • novembril 10.00 -15.00 teadusmooduli õpilastele õpituba Rändav bioklass
  • novembril G3 klassidele koolitus „Selge pilt“
  • novembril G1 klassidele elustamiskoolitus
  • novembril G3a ja G3b loodusmajas

TÄNAME:

  • Erasmus+ projekti eTwinningu keskkond sai lisaks Eesti kvaliteedimärgile ka Euroopa kvaliteedimärgi.
    Täname Liis Raal-Virks, Kadri Kõrre, Kaia Metsaalt, kes said ka omanimelise kvaliteedimärgi sertifikaadi
  • Täname õpilasi, kes tänasel doonoripäeval verd loovutasid.
Julia Laidvee G3.c Margus Mäearu G3.c Gregor Käär G3.c
Marika Jaas G3.a Heie Veeväli G3.a Kleelja Jakobson G3.a
Lisette Teearu G3.a Anni Keersalu G3.a Andreas Holzberg G3.b
Harli Kodasma G3.a Rene Lelov G3.a Kadri Kõrre õpetaja
Stella Porss G3.b Jaagup Lasn G3.b Katriin Vesseluha G3.b
Karl Karlson G3.b Markus Lepp G3.b Liisa Ojaots G2.a
Deniel Žurbi G3.b Elisabeth Teearu G3.b Sandra Levitski G3.d
Ken Kivitar G3.b Annabel Mõtus G3.b Liisa Saagpakk G3.b
Maris Algvere G3.c Maria Toodo G3.c Hellika Tornik G3.c
Kaisa Lotta Koger G3.c Helena Viks G3.c Regita Kumel G3.c
Raido Ott G3.d Keidi Niit G3.d Joel Ild G3.d
Maarja Lünekund G3.b

Infoleht 09.10.2018

TEATED:

  • oktoobril 7. ja 8. tunni ajal töötuba arhitektuuri mooduli õpilastele, mille viib läbi Madis Arumäe.
  • oktoobril seoses Briti pop-up saatkonnaga Pärnus on meie koolis tunde andmas taani sõdurid. 5. tunni ajal annavad nad kehalise kasvatuse tundi meie G2 ja G3 klassi spordimooduli õpilastele. Dressid selga!
  • oktoobril kell 8.30 – 11.00 doonoripäev meie koolis.
  • Koolimaja on vaheajal avatud 8.00-13.00.

TÄNAME:

  • Täname loodus- ja reaalainete nädala ning Teadlaste öö korraldajaid!

Infoleht 09.10.2018

EELTEADE:
18. oktoobril seoses Briti pop-up saatkonnaga Pärnus on meie koolis tunde andmas briti sõdurid
30. oktoobril kell 8.30 – 11.00 doonoripäev meie koolis
TEATED:
10. oktoobril kell 12.05 ruumis 219 rahvusvaheliste projektide meeskonna koosolek. Kõik huvilised oodatud!
10. oktoobril kell 12.30-14.10 (5. ja 6. tund) arhitektuuri töötuba G2 klassile (huvilistele G3 klassist), mida viib läbi Katariina Grib.
• 8.-16. oktoobril toimuvad G3 klasside õpilastele individuaalsed nõustamised Rajaleidja spetsialistidega.

– 8.-10. oktoober G3a
– 9.-11. oktoober G3b
– 11.-12. oktoober G3c
– 15.-16. oktoober G3d

• 11.oktoobril on G2 ja G3 spordimooduli õpilased Tartus Spordimuuseumis
11. oktoobril 7. tunni ajal aulas viktoriinisarja Tark mees taskus II voor
TÄNAME:
Abituriente ja vilistlasi õpetajate päev korraldamise eest!
Aleksander Vunk G3.a klassist võitis koos kaaslastega Sütevakast eelmisel nädalavahetusel Soomes toimunud suure rahvusvahelise väitlusturniiri FINDA Schools Cup 2018. Palju õnne!

Infoleht 02.10.2018

TEATED:
• 1.-5. oktoobrini toimub loodus- ja reaalainete nädal.
• 3. oktoobril osalevad G2d klassi õpilased KIK projekti raames õppekäigul „Jäätmed linnaruumis“.
• 4. oktoobril osalevad G2c klassi õpilased KIK projekti raames õppekäigul „Pärnu jõgi on lõhejõgi“.
• 6.-7. oktoobril toimub segakoori laager Tahkurannas
• 8. oktoobril on loomemajanduse mooduli õpilased väljasõidul Tartu Aparaaditehases
• 11.oktoobril on G2 ja G3 spordimooduli õpilased Tartus Spordimuuseumis
•   Veel on võimalus liituda rahvusvaheliste projektide meeskonnaga. Järgmine koosolek toimub 10. oktoobril kell 12.05 ruumis 219.
TÄNAME:
•   Meie õpilased saavutasid ülelinnalisel pendelteatejooksu võistlusel     I koha.

Võistkonda kuulusid: Ülle Järvoja (G1b); Mihkel Türnpu, Hendrik Madisson, Sander Somelar, Henri Luik (G1d); Elis Mihkelsoo, Joonas Sild (G2a); Linde-Mari Maibach, Ann-Kristin Vaher, Jacline Värk, Sander Lepik, Ronaldo Tiismaa (G2b); Britt Koger, Anne-Mari Peks, Keimo Reimets (G2c); Liisa Kalista Sapas, Anabel Pihlakas, Markkus Saarts (G2d); Hendrik Tuisk (G3b); Lysanne Lemmik (G3c); Anna Maria Hermann, Raido Ott, Markus Pärna, Uku Kõrre (G3d)

Aitäh õpetajad Inga Drobet ja Mehis Merilaine!
•   G3b klassi ja klassijuhatajaid Inga Drobetit ja Mehis Merilainet meeleoluka rebaste ristimise eest.
Aitäh teile!