PÄRNU ÜHISGÜMNAASIUMI ARENGUKAVA PROJEKTI AVALIKUSTAMINE

Pärnu Ühisgümnaasiumi arengukava projektiga saab tutvuda kooli veebilehel ja paberkandjal kooli kantseleis (aadressil Kooli 13, Pärnu) ajavahemikul 10.12.2014 – 29.12.2014.
Ettepanekud muudatusteks ja täiendusteks tuleb esitada avaliku väljapaneku kestel kirjalikult kooli või e-posti aadressil
martk[ät]yhis.parnu.ee.

Pärnu Ühisgümnaasiumi arengukava projekti link(pdf)

JÕULUD 2014

Infoleht 09.12.2014

•    Õnnitleme meie kooli noormeeste võrkpallimeeskonda, kes tuli vabariiklikel võistlustel Eesti meistriks. Võistkonda kuulusid Taavi Nõmm, Jaak-Peeter Oja, Drew-Brenet Õispuu, Siim Sisask, Genn Aasmets, Daniel Russ, Aijar Kukk ja Gen Annuk. Juhendas õpetaja Mehis Merilaine. Palju õnne!
•    Õnnitleme G2B õpilast Katre Aasalehte, kes sai Koidulauliku konkursil eripreemia. Tänu ja õnnitlused ka õpetaja Kadri Piiskopile!
•    Täname ka tublisid õpilasi, kes olid Port Arturis toimunud õpilasfirmade laadal tublid vabatahtlikud. Oma panuse andsid Mait Erik Rosenberg, Janeli Sakala, Mari-Liis Paasma, Sandra Tohv, Maximilian Urm, Ronald Tõnisson, Richard Tammeorg ja Jako Kanter.
•    Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus läks hästi meie järgmistel õpilastel:
Üldarvestuses:
2. koht – Jaagup Retsja (õpetaja Elle Kera)
6. koht – Alexander Rannar (õpetaja Siiri Vimberg)
10. klasside arvestuses:
5.-8. koht – Romet Põhako (õpetaja Siiri Vimberg)
11. klasside arvestuses:
4. koht – Alexander Rannar (õpetaja Siiri Vimberg)
9. koht – Robin Leas (õpetaja Anu Sulg)
12. klasside arvestuses:
1. koht – Jaagup Retsja (õpetaja Elle Kera)
7.-9. koht – Mari Ann Markus (õpetaja Reet Ojasoo)
Palju õnne kõigile!
•    Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoorus läks hästi meie järgmistel õpilastel:
3. koht – Kätlin Strikholm (õpetaja Aive Rantala)
4. koht – Cardo Sommerhage (õpetaja Maritte Linde)
Palju õnne teile!
•    Teisipäeval (16. detsember) kell 11.05 on aulas Briti suursaadik Chris Holtby ja meie kooli vilistlane Karl Kontus, kes tutvustavad huvilistele kõrgkoolis õppimise võimalusi Inglismaal.

TARK MEES TASKUS aeg muutunud!

Viktoriinisarja TARK MEES TASKUS IV voor toimub esmaspäeval 8. detsembril, 8. tunni ajal aulas.
Teemad: loodus, teater “Endla”, Eesti seriaalid, päevakaja.

Infoleht 02.12.2014

•  Koolinoorte viktoriinil “Meie Pärnu” saavutas meie kooli võistkond 3..koha. Kooli esindasid Karolina Kuusik 12b, Siim Bachmann G2a, Selestin Vaiksaar G2a, Siim Erik Akermann G2c, Mall Haas G2b. Aitäh ja õnnitlused!

•  Rahvaliiga vabariiklikel võrkpallivõistlustel saavutasid meie kooli neiud 4. koha. Võistlesid Iris Abdullajev, Heleri Sepp, Keitlin Sammul, Brenda Rosenberg, Grete Rebane, Anette Steinberg ja Triinu-Liis Seerma. Juhendasid õpetajad Inga Drobet ja Riina Tshaikovski. Palju õnne!

•  Tuletame meelde, et 17. detsembril toimuvaks jõulupeoks peab iga klass tegema etteaste, mille pikkus ei tohi ületada 2-3 minutit.