Infoleht 28.10.2014

Õnnitleme G2B õpilast Katre Aasalehte, kes saavutas koos Audru kodutütarde ja noorkotkastega Lääne-Lätis Grobinas toimunud militaarsportlikus võistluses esikoha!
Neljapäeval (30. oktoobril) toimub õpilasesinduse eestvedamisel Halloweenile pühendatud filmiõhtu algusega kell 18.00.
Reedel (31. oktoobril) toimub meie koolis üleriigiline olümpiaad „British Studies“ algusega kell 12.00. Jälgige tunniplaanimuutusi!
Meenutame, et 5. novembril toimub meie koolis IT konverents õpilastele, mille korraldajaks on TTÜ. Kell 11.00-12.30 toimuvad saalis loengud; alates kella 12.45-st viiakse läbi erinevaid töötube. Osalevad järgmised klassid: 12A, G3C, G2A, 11A (IT-suund), 11B, G1D, G1E.
6. novembril kell 13.15 toimub meie kooli aulas kohtumine kirjanik/kirjandusteadlase ja Tallinna Ülikooli professori Rein Veidemanniga. Autor esitleb oma uut raamatut “Arkaadia öö”, aga räägib ka teistest juba ilmunud teostest. Kohtumisel on võimalik osta raamatut “Arkaadia öö”  (hind 15 eurot). Osa võtavad 3A, 3B, 12A ja 1B õpilased koos aineõpetajatega.
Teatame, et hommikuputru saab sööma hakata alates tulevast esmaspäevast (3.november) kell 07.45. Kui on veel õpilasi, kes sooviks putru sööma hakata, siis palume endast teada anda klassijuhataja kaudu majandusjuhataja Erika Paulsenile hiljemalt reedeks (31. oktoober).
Tuletame meelde, et 29. oktoobril on koolis lühendatud tunnid seoses koolitöötajate kohustusliku tuleohutuskoolitusega.
Tunnid on 30-minutilised: Tundide ajad

Infoleht 14.10.2014

 

 • 10.- 11. oktoobril toimus Jõulumäel Pärnu Ühisgümnaasiumi õpilasesinduse laager, kus valiti uus juhatus:

ÕE president: Madis Arumäe G2b ja Karolina Kuusik 12b
Asepresidendid: Kätlin Ild G2a, Heleri Sepp G1d, Robertas Požela 11b

 • 17. oktoobril on ühendatud tunnid. Tunnid on 35 minuti pikkused.
 • 28. oktoobril 6.-7. tunni ajal on kõikidele G1-klassidele aulas liikluskasvatuse alased loengud.
 • Anname teada, et 29. oktoobril on koolis lühendatud tunnid seoses koolitöötajate kohustusliku tuleohutuskoolitusega. Tunnid on 30-minutilised.

Kell 14.00 toimub saalis kõigile töötajatele tuleohutusteemaline koolitus.

 • Tuletame meelde, et 5. novembril toimub meie koolis IT konverents õpilastele, mille korraldajaks on TTÜ. Kell 11.00-12.30 toimuvad saalis loengud; alates kella 12.45-st viiakse läbi erinevaid töötube. Osalevad järgmised klassid: 12A, G3C, G2A, 11B, G1D, G1E.

Vaata lühendatud tundide aegu

Šokolaadikaardi meisterdamine

Täiskasvanud õppija nädala raames toimus meie kooli õpetajatele šokolaadikaardi meisterdamise töötuba. Leelo Paksi juhendamisel said õpetajad uusi käsitööoskusi ning tunni lõpuks valmisid kõigil kaunid kaardid. Kaardid

Teated

 • Luulekonkurss Pärnu Keskraamatukogus

10. oktoobril toimub Pärnu Keskraamatukogus luulekonkurss, mis on pühendatud vene luuletajale M.Lermontovile (1814-1841).

Traditsiooniks saanud luulekonkursi korraldajaks on Vene Gümnaasium ning seal osalevad ka meie kooli õpilased. Hoiame neile pöialt!

 • 13. oktoober – Suit Up Day

Esmaspäeval on rahvusvaheline Suit Up Day. Õpilasesinduse eestvedamisel toimub see ka meie koolis. Suit Up Day ehk ülikond (kostüüm) selga päeval palume kõigil tulla kooli ülikonnas ning lipsuga (tütarlapsed võivad kanda kostüümi). Sel päeval pööratakse kogu maailmas tähelepanu viisakale riietusele.

 • Tark mees taskus II voor

Viktoriinisarja Tark mees taskus II voor toimub teisipäeval 14. oktoobril, 8. tunni ajal AULAS.

Pärnu Ühisgümnaasiumi tunniplaan

Infoleht 07.10.2014

 • Täname 12. klassi õpilasi õpetajatepäeva korraldamise eest. Aitäh!
 • 13. oktoobril on rahvusvaheline „Suit up day“. Õpilasesindus kutsub üles sel päeval ülikonda ja kostüümi kandma.
 • Anname teada, et 5. novembril toimub meie koolis IT konverents õpilastele, mille korraldajaks on TTÜ. Kell 11.00-12.30 toimuvad saalis loengud; alates kella 12.45-st viiakse läbi erinevaid töötube. Osalevad klassid täpsustamisel!
 • Teatame, et kooli aastapäeva tähistame sel aastal 19. novembril.
 • Anname teada, et lõpualbumite jaoks fotode tegemine toimub G3/12.klassidel 27.-29. novembril.

Uued rahvusvahelised projektid koolis!

Võimalik on liituda kahe rahvusvahelise projekti (Erasmus+) meeskonnaga. Täpsem  info  arendusjuht Liis Raal-Virksilt (liisr[ät]yhis.parnu.ee). Õpilastest on oodatud osalema eelkõige 10. klassi õpilased, aga ka 11. klassi õpilased. Huvi korral võtta ühendust kooli arendusjuhiga. Projektide lühikirjeldused asuvad siin.