Infoleht 28.01.2014

Seoses kooli tabanud vargustega palume õpilastel mitte jätta garderoobi raha ning muid väärtuslikke esemeid!!!
• Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid meie kooli tublisti järgmised õpilased:
8. klasside arvestuses Brandon Loorits11. koht (õp. Elga Raadik)
9. klasside arvestuses Ingrid Kullam3. koht (õp. Kristiina Pahk), Hanna Sults 10. koht (Kadri Piiskop) ja Britt Haas12. koht (õp. Kadri Piiskop)
11. klasside arvestuses Triinu Mölder3. koht (õp. Kadri Piiskop), Mirjam Tjulkin4. koht (õp. Kersti Jürgenson) ja Elina Jantson5. koht (õp. Kersti Jürgenson)
12. klasside arvestuses Anett Lvovs8.-9. koht (õp. Elga Raadik)
Aitäh teile!
• Pärnu üldhariduskoolide kunstikonkursil olid edukad järgmised meie kooli õpilased:
10. klasside arvestuses I kohtDiana Tisler ja II koht Elizaveta Jasnova
11. klasside arvestuses III koht Kristlyn Liier
Juhendas õpetaja Marika Ristmäe. Õnnitleme!
• Matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus osalesid tublisti järgmised õpilased:
 7. klasside arvestuses Otto Gustavson12. koht (õp. Marge Tuul) ja Martin Üürike15. -17. koht (õp. Katrin Vunk)
8. klasside arvestuses Sander Sihver19.-21. koht (õp. Ülle Kimber), Klaid Hännile19.-21. koht (õp. Ülle Kimber), Eerik Hannus22.-23. koht (õp. Marge Tuul), Brandon Loorits 24.-25. koht (õp. Marge Tuul)
10. klasside arvestuses Siim Erik Akermann8. koht (õp. Marge Tuul)
11. klasside arvestuses Egle Truuman7. koht (õp. Katrin Vunk)
Merike Rahtma poolt meie koolis koordineeritud heategevusliku noorteprojekti „VÄIKE HEATEGU“ raames müüsid Pärnu Ühisgümnaasiumi õpilased 2013. aastal UNICEFi kuulsaid postkaarte ja kogusid abifondi oma eakaaslaste toetuseks kokku 670 eurot. Tublid heategijad olid:
2a: Mia Malmets, Brianna Mumma, Merili Tiik, Kaspar Aus, Annabel Vares, Liis-Brigitt Gerats, Markus Niiduste, Elisabeth Annus, Brigita Tiits, Olari Kaldasaun, Kaidi Kirast ja Henry Sarapuu.
3b: Mirtel Mogom, Taire Teniste, Brigita Jõekäär, Laura Kristine Saarmas, Emilia Tšekmarjov, Sirel Laud, Elizabeth Martinson, Ana-Maria Müür, Kristin Salu ja Carolina Rea, Sander Küttimaa, Henry Küttimaa, Karel- Glaus Vest, Kaspar Maanus Maamets ja Marianne Liira.

5a: Moonika Vabrit, Andrea Dozorova, Kerli Kaasikoja, Marin Vilk, Desiree Tamm, Katriin Juurik, Katriin Juurik, Ellen Poopuu, Robi Salumets, Kristiina Kustassoo, Mariell Jürgenstein, Kathy Scarlet Kalda, Triin Juurik ja Laura Tõniste.
5b: Kelly Ehavee ja Marie Annusver.
6b: Kristina Schleicher, Sander Päärmann, Rauno Rea, Merilin Jurkatam, Viktor Vlassenko, Helen Nurm, Roland Rohtla ja Karl Kivi.
6c: Kristin Jürisson, Marely Müüripeal ja Andero Karuks.
Eelteated:
20. veebruaril toimuvad koolis EV aastapäeva aktused.
21. veebruaril on õppetöövaba päev seoses talispordipäevaga.

Infoleht 21.01.2014

Tähtsad kuupäevad kevadel 2014:

• 13.-14. märts – sisseastumine 10. klassidesse
• 1. aprill – uurimistööde ning loovtööde esitamise kuupäev
• 23. aprill – uurimistööde kaitsmine; algklasside konverents
• 29. aprill – loovtööde kaitsmine
• 9. mai – koolikonverents
• 26. mai – G1-klasside I üleminekueksam
• 29. mai – G1-klasside II üleminekueksam
• 30. mai – vilistlaste päev
• 3. juuniviimane koolipäev
• 4. juuni – suvevaheaja esimene päev

Algab registreerumine 16. aprillil toimuvale Ühise Solistikale!

Algab registreerumine 16. aprillil toimuvale Ühise Solistikale!
Anna oma osalemissoovist teada muusikaõpetajale 31. jaanuariks!

Infoleht 07.01.2014

– Täname kõiki õpilasi ja nende vanemaid, kes osalesid detsembris toimunud jõululaadal ning heategevuslikus mänguasjade kogumises. Anname teada, et jõululaadalt saadud tulu – 200 eurot – annetasime Pärnu kodutute loomade varjupaigale. Kogutud mänguasjad viisime Shalomi, Paljulapseliste Perede Liitu, Pärnu Haigla lasteosakonda ning lasteaeda „Pöialpoiss“. Suured tänud kõigile!
– Geograafia ja geoinfosüsteemide teabepäeva joonistusvõitslusel saavutas I koha nooremas vanuserühmas Mia Malmets 2.a-st (õp. Merike Rahtma). Õnnitleme!
– Üleriigilisel saksa keele olümpiaadi piirkonnavoorus sai 5. koha Andres Allik G3A-st (õp. Maritte Linde).
– Piirkondlikul geograafiaolümpiaadil läks hästi meie järgmistel õpilastel:
7. klasside arvestuses saavutas 7. koha Otto Gustavson ja 8. koha Harli Kodasma.
8. klasside arvestuses saavutas I koha August Vesik, III koha Brandon Loorits.
9. klasside arvestuses saavutas I koha Kevin Post, II koha Mark Kaaremäe, III koha Mihkel Annusver.
10. klasside arvestuses saavutas 3. koha Alexander Rannar, 6. koha Henri Hansson, 7. koha Kristjan Karama.
11. klasside arvestuses saavutas 3. koha Mirjam Tjulkin, 5. koha Jörgen Vanamõisa.
12. klasside arvestuses saavutas 3. koha Marten Raudsepp, 4. koha Andres Allik, 6. koha Aap-Eerik Lai.
Täname ja õnnitleme tublisid õpilasi ning õpetaja Marge Kurmi!