Spordiuudised

Meie Mehis, palju õnne!

Tänavu juba seitsmendat korda Eesti Koolispordi Liidu poolt välja antava Aasta Spordisõbralikuma Õpetaja auhinna pälvis Pärnu Ühisgümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja Mehis Merilaine, keda tuntakse oma koolis ja Pärnumaal tubli kehalise kasvatuse õpetaja, treeneri ja spordikohtunikuna.
Kolleegide hinnangul on Mehis Merilaine tubli õpetaja, kes teeb oma tööd hingega ja suudab jääda positiivseks ning rõõmsameelseks ka siis kui selleks võibolla väga põhjust pole. Ta on sihikindel, nõudlik, suudab lapsi ennast kuulama panna ja tal on väga-väga kõva hääl. Samas oskab kehalise kasvatuse tunni muuta põnevaks ja mõistab hästi huumorit. Ta on abivalmis, suhtleb lastega kui võrdsetega ja suudab nad tegevustesse panna.
Mehis on aktiivselt osalenud maakonnas ja vabariigis korraldatud ainepäevadel, koolituskursustel ja kehalise kasvatuse õpetajate rahvusvahelistel suvekursustel. Pikki aastaid on ta olnud tegev ja kõva arvamusliider just pallimängudes ning Pärnu Koolispordiliidu juhatuse töös. Mehis hoolib lastest ning peab lugu oma tööst ja spordist!
Meediakajastused:
Delfi sport
ERR
Pärnu Postimees

Pärnu Ühisgümnaasiumi neiud tulid Pärnu koolide Meistrivõistlustel korvpallis esimeseks


Võistkonda kuulusid:
Karin Pärnala
Elena Sutt
Katriin Juurik
Kaisa Kivi
Merili Heinla
Marie Saar
Kadri Vilbaste
õpetaja Inga Drobet

Meremiil 2019

Tüdrukud
1. Järvoja Ülle G1b
2. Rohtla Reili G1b
3. Laas Maria G1c

1. Saar Marie G2d
2. Värk JaclineG2b
3. Aarna Johanna G2c

Poisid
1. Ani Mihkel G1d
2. Kodasma Robin G1d
3. Rahn Karl G1b

1. Tamme Marlon G2b
2. Päev Mart G2b
3. Ennuste Enn G2c

Pärnumaa meistrivõistlustel võrkpallis: noormehed I koht ja neiud II koht. 2019


Noormehed
1. Khenor Pae ( 3c )
2. Kenneth Koort ( 3d )
3. Siim Pärnala ( 3c )
4. Peeter Põhonin( 3d )
5. Andero Karuks ( 2a )
6. Raido Ott ( 3d )
7. Uku Kõrre ( 3d )
8. Kevin Leas ( 3d )
9. Jaan Endrik Kirsi ( 3a )

Neiud
1. Martina Ritson 3d
2. Katrin Altmann 2c
3. Marie Saar 2d
4. Liisa Usta 1c
5. Merili Heinla 1b
6. Meeri Meedla 1c
7. Britt Rondo 2a

õpetajad Inga Drobet ja Mehis Merilaine

Pärnu maakonna ergomeetri meistrivõistlused 10-12.klass (Pildil esikolmik)

1. Jane-Lii Koltsov
2. Katriin Juurik
3. Angela Brunfeldt

Pärnu Ühisgümnaasiumi noormehed on Eesti parimad võrkpallis

Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste finaalturniiri võitjad

1. Uku Kõrre ( 3d )
2. Kevin Leas ( 3d )
3. Raido Ott ( 3d )
4. Kevin Saar ( 3d )
5. Andreas Kallaste ( 3c )
6. Siim Pärnala ( 3c )
7. Jaan Endrik Kirsi ( 3a )
8. Kenneth Koort ( 3d )
9. Andero Karuks ( 2a )
Juhendaja õpetaja Mehis Merilaine

Pärnu Ühisgümnaasium tuli Pärnumaa meistriks jalgpallis 2018

Pärnu Ühisgümnaasium tuli Pärnumaa meistriks jalgpallis 2018
Võistkond mängis koosseisus:
1. Kevin Saar ( 3d )
2. Andreas Kallaste ( 3c )
3. Raido Ott ( 3d )
4. Uku Kõrre ( 3d )
5. Kevin Leas ( 3d )
6. Markus Pärna ( 3d )
7. Kenzo Talviste ( 2a )
8. Joonas Sild ( 2a )
9. Sander Lepik ( 2b )
10. Ronaldo Tiismaa ( 2b )
11. Rannar Merila ( 1a )
12. Siim Pärnala ( 3c )
13. Hendrik Madisson ( 1d )
Kehalise-kasvatuse õpetaja Mehis Merilaine

Spordimälumäng “Bumerang” IV etapil 13. koht

Spordimälumäng “Bumerang” IV etapil ehk finaalis saavutas meie kooli võistkond 13. koha.
13k
Võistkonda kuulusid: Uku Kõrre, Raido Ott, Markus Pärna, Kenneth Koort.

Pärnu linna võrkpallivõistlustel saavutasid noormehed I koha

vp18
Koosseisu kuulusid:
Henry Holm (G1c)
Rain Ruus (G3c)
Allar Keskülla (G1b)
Andero Karuks (G1a)
Mirkko Vatter (G1b)
Siim Tammearu (G3d)
Marwin Joseph Virkus (G1d)
Juhendas õp. Mehis Merilaine

Pärnu Linna meistrivõistlustel korvpallis neidude I koht

20180125_125826
Koosseisu kuulusid:
Mirell Karuks
Eliis Sutt
Karmen Kontus
Karin Pärnala
Helina Nõgesmaa
Elian Peets
Õpetaja: Inga Drobet

Pärnu Linna meistrivõistlustel võrkpallis neidude 3. koht

vp3
Koosseisu kuulusid:
Karolin Prõhid
Triin Liivaru
Annet Elisabeth Laanepõld
Anete Siman
Ruth Kurm
Laura-Riina Altmart
Ravely Ristmägi
Martina Ritson
Õpetaja: Inga Drobet

Meie kooli tütarlaste võistkond saavutas vabariigis võrkpallivõistlustel I koha

Koosseisu kuulusid:
Jete-Mari Külmhallik,
Laura-Riina Altmart,
Ruth Kurm,
Martina Ritson,
Rave-Ly Ristmägi,
Katrin Altmann,
Anete Siman,
Kadri Vilbaste
Marie Saar

Juhendas õp. Inga Drobet

Pärnumaa 2017a. noortemeistrid jalgpallis

IMG_2686 IMG_2692
Võistkonda kuulusid:
Joonas Sild ( 1a )
Sander Lepik ( 1b )
Henry Piiskop ( 1b )
Ronaldo Tiismaa ( 1b )
Andreas Kallaste ( 2c )
Kevin Leas ( 2d )
Raido Ott ( 2d )
Uku Kõrre ( 2d )
Tenar Liiv ( 3d )
Sander Arusalu ( 3d )
Mirko Mardiste ( 3d )
Jan-Ander Kaur ( 3d )
Siim Tammearu ( 3d )
Enrico Veensalu ( 3d )
Johannes Vainula ( 2a )

Õpetaja Mehis Merilaine

Pärnu Linna koolide vahelisel võrkpallivõistlustel I koht

Pärnu Linna koolide vahelisel võrkpallivõistlustel I koht

vp2017
Võistkonda kuulusid:
Ruth Kurm
Laura.Riina Altmart
Anu Kivilo
Margaret Kuzovnik
Martina Ritson
Heleri Sepp
Andra Hunt
Õpetaja Inga Drobet

Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused võrkpallis 2017.

Pärnu Ühisgümnaasium Neiud II koht
vp2017t
Võistkonnas mängisid:
Heleri Sepp
Jete-Mari Külmhallik
Triin Liivaru
Karolin Pröhid
Anu Kivilo
Iris Abdullajev
õpetaja Inga Drobet

Võrkpalli Kooliliiga etapil Pärnus II koht vanuses 6.-9.klass

Ühisgümnaasiumi võistkond saavutas Võrkpalli Kooliliiga etapil Pärnus II koha (hõbemedal) vanuses 6.-9.klass.

Võistkonnas mängisid:
Janeli Voll 9a, Mirjam Tjulkin 9a, Margot Mitjan 9b, Hanna Andla 6b,Amanda Poopuu 8a, Kristel Pelju 9a, Marie Liis Roos 7b, Sigrit Alunurm 6b.

Pärnu linna meistrivõitluse põhikooli võrkpallis 2012

Pärnu Ühisgümnaasiumi põhikooli poisid saavutasid amatööride arvestuses võrkpallis III koha Pärnu linnas.

Võistkonna koosseis: Jaak Peeter Oja, Karl Kaelep, Vahur Mäe, Hardi Ristimägi, Mirko Saluvere, Siim Soovik, Karl-Daniel Karu, Rasmus Aaviste.

6.-9. klassi poisid saavutasid Pärnu linna meistrivõistlustel võrkpallis II koha

10. 01. 1012 olid spordihallis linna meistrivõistlused võrkpallis 6.-9.klass poistele.
Saavutasime ülipingelises võitluses II koha Ülejõe gümnaasiumi järel. Loe lähemalt!