2019 a. lend

G3a klassijuhataja Kristiina Pahk
1. Nataly Bogdanova
2. Andra Hunt
3. Marika Jaas
4. Kleelja Jakobson
5. Brigita Kasemets
6. Anni Keersalu
7. Jaan Endrik Kirsi
8. Annabel Kiviselg
9. Harli Kodasma
10. Rene Lelov
11. Alex Liier
12. Janely Merilaht
13. Liis Mätas
14. Marisabell Nõmm
15. Tõnis-Tanel Palmipuu
16. Janne Piiri
17. Andre Popp
18. Darren Priks
19. Anabella Produvnov
20. Siim Ristimaa
21. Elise-Lee Salmu
22. Sirli Sing
23. Marlen Taggu
24. Lisette Teearu
25. Rebecca Türnpuu
26. Klaus Martin Vare
27. Heie Veeväli
28. Aleksander Vunk

G3b klassijuhataja Inga Drobet, Mehis Merilaine
1. Agne Andrejev
2. Mirell Aonurm
3. Vladislav Boikov
4. Joosep Mattis Eriste
5. Andreas Holzberg
6. Kadi Kazalov
7. Ken Kivitar
8. Liisbet Klein
9. Marge Krahv
10. Mardo Laasma
11. Jaagup Lasn
12. Elika Laur
13. Markus Lepp
14. Maarja Lünekund
15. Alina Malinovskaya
16. Annabel Mõtus
17. Kadri Mölder
18. Susanna Paljak
19. Jaanus Piigert
20. Stella Porss
21. Karolin Prõhid
22. Kristiina Saag
23. Helis Sepp
24. Deniel Žurbi
25. Geidy Tammik
26. Elisabeth Teearu
27. Hendrik Tomson
28. Hendrik Tuisk
29. Raven Õun

G3c klassijuhataja Kadri Kõrre
1. Maris Algvere
2. Andreas Kallaste
3. Jan Morten Kivi
4. Kaisa Lotta Koger
5. Gregor Käär
6. Regita Kumel
7. Julia Laidvee
8. Lysanne Lemmik
9. Ingrid Lorents
10. Margus Mäearu
11. Raili Naruson
12. Laura Oad
13. Victoria Sandra Pilv
14. Maritte-Greteliis Saks
15. Jarko Sooväli
16. Lauri Tolmats
17. Maria Toodo
18. Hellika Tornik
19. Brita Tõnisson
20. Robert Vaher
21. Helena Viks

G3d klassijuhataja Reet Ojasoo
1. Jüri Altmets
2. Viktorya Harlamova
3. Anna Maria Hermann
4. Joel Ild
5. Helena Jaaniste
6. Karl Martin Jõepere
7. Kadri Kase
8. Karmen Kontus
9. Jane-Lii Koltsov
10. Kenneth Koort
11. Eliis Kuusk
12. Uku Kõrre
13. Kevin Leas
14. Marco Lusik
15. Kermo Mesipuu
16. Morten-Paul Mühlberg
17. Keidi Niit
18. Raido Ott
19. Khenor Pae
20. Johanna Pilli
21. Markus Pärna
22. Martina Ritson
23. Kevin Saar
24. Eliis Sutt
25. Agathe Tallinn
26. Õnnela Tankler
27. Marita Tomberg
28. Martti Triksberg
29. Rannar Tšipurin
30. Mariliis Vain
31. Karina Vassiljeva
32. Reelika Veso