2018 a. lend

G3a klassijuhataja Sarmite Tammekivi
1. Altmart Laura-Riina
2. Arro Karoliina
3. Avakjan Polina
4. Babinets Aljona
5. Grimm Gabriela
6. Kaasik Laura
7. Kullerkupp Viktoria
8. Kurm Ruth
9. Kõiva Eliise
10. Leas Angeelika
11. Leppikson Egle
12. Lipp Karis
13. Martinson Hanna
14. Mikker Mariin
15. Männik Madly
16. Nõmme Cathie Irene Angela
17. Paegle Daniel
18. Purre Gerli
19. Skljarova Ksenia
20. Zelinskaja Karolina
21. Tomson Marie
22. Voronovski Deniel

G3b klassijuhataja Marge Tuul
1. Akk Christy Irene
2. Alas Monika
3. Allik Killu (kuldmedal)
4. Alunurm Sigrit
5. Andla Hanna (kuldmedal)
6. Aring Cristin
7. Gontšarov Martin
8. Hannus Eerik
9. Jakobson Josella
10. Juhanson Jennifer Jane
11. Jürissoo Lisenn (hõbemedal)
12. Kiisler Harold
13. Kirikal Mariina
14. Laos Carmen
15. Lusik Ott-Joosep
16. Mumma Kaisa
17. Mätas Kelli
18. Oja Simon
19. Orav Ragne
20. Org Andreas
21. Paluoja Natali (kuldmedal)
22. Peets Elian
23. Peks Kaia-Liis
24. Puzanov Kätlin
25. Põllu Uku
26. Põllu Vesse
27. Saare Merilin
28. Saare Sander
29. Saks Nele
30. Taggu Maria-Elise (kuldmedal)
31. Tšernõševskaja Galina
32. Tulmin Karl (hõbemedal)
33. Vaiksaar Celia
34. Vaske Harley
35. Visas Kethlin

G3c klassijuhataja Merle Õige
1. Arust Anne-Mai
2. Dulinets Angela (hõbemedal)
3. Einla Eliise
4. Hännile Klaid
5. Jurkatam Oliver
6. Jürima Kertu
7. Kangur Kärt
8. Kivi Karl
9. Kuusk Katrin
10. Külmhallik Jete-Mari
11. Lepaste Mihkel
12. Lint Marti
13. Lääts Karin
14. Maltseva Valeria
15. Moon Laura
16. Moon Marii-Heleen
17. Nõgesmaa Helina
18. Paljasma Renate
19. Pitkmann Raili
20. Põder Melody
21. Rubin Stella
22. Ruus Rain
23. Saar Kreete
24. Savtšuk Margarita
25. Siman Anete
26. Soomre Emily
27. Teearu Hanna Elisabeth
28. Tinast Elisabeth
29. Vaino Vanessa
30. Väli Kiia

G3d klassijuhataja Irina Oad
1. Aas Karmen
2. Arusalu Sander
3. Hunt Sandra
4. Kaasik Elerin
5. Kaur Jan-Ander
6. Liiv Tenar
7. Lainela Karl-Kristjan
8. Mardiste Mirko
9. Naarits Rasmus
10. Niit Ilona
11. Noorkõiv Pille
12. Paiba Janeli
13. Pärtel Eva-Lotta
14. Rea Madis
15. Rekand Liis
16. Salundi Maria
17. Saviots Karin
18. Tammearu Siim
19. Tšetšin Raigo
20. Veensalu Enrico
21. Vestli Janely
22. Väiko Rait