1980 a. lend

A klass –  klassijuhataja Malle Palginõmm

1.      Ansu, Meelis
2.      Endrikson, Tiina
3.      Esna, Urmas
4.      Estam, Kaido
5.      Heinmaa, Marika
6.      Heinmaa, Merike
7.      Ilja, Silvia
8.      Järs, Jaanus
9.      Jürgenstein, Andres
10.  Kail, Siim
11.  Koger, Eba
12.  Liimal, Inna
13.  Mathiesen, Andres
14.  Metsoja, Urmas
15.  Müürsoo, Ly
16.  Ostrov, Peeter
17.  Pulk, Ülle
18.  Põllumäe, Aivar
19.  Rannula, Lea
20.  Roots,Oleg
21.  Rööp, Priit
22.  Soo, Avo
23.  Soobik,Tiia
24.  Sutt, Helve
25.  Toomsalu, Kersti
26.  Vahtramäe, Valjo
27.  Vaiksalu, Kaido
28.  Väljaots, Merle

B klass – klassijuhataja Eha Meier

1.      Balod, Merike
2.      Bauer, Erika
3.      Erm, Ly
4.      Joaväli, Valvi
5.      Kabel, Ain
6.      Kibur, Ülle
7.      Koplus,Kaupo
8.      Koppelmaa, Kaia
9.      Kurul, Marika
10.  Laretei, Maiu
11.  Lehtsalu, Karel
12.  Leppik, Reet
13.  Lilleste, Tiina
14.  Luik, Eve
15.  Mertin, Kaja
16.  Pilli, Toivo
17.  Puls, Tiia
18.  Purlau, Egnes
19.  Räni, Külli
20.  Saar, Merike
21.  Sillamaa, Kersti
22.  Soomus, Ive
23.  Tamm, Mare
24.  Teetamm, Reet
25.  Viik, Eda
26.  Väljur, Ingrid

C klass – kassijuhataja Maaja Hage

1.      Allik, Ulvi
2.      Brant, Aivar
3.      Haugas, Andrus
4.      Hein, Urmas
5.      Jõerand, Kalev
6.      Jõgila, Aivar
7.      Kalda, Raivo
8.      Kasearu, Tiina
9.      Kink, Ülle
10.  Koplik, Rein
11.  Kuningas, Kaupo
12.  Kutsar, Sirje
13.  Kuusik, Valve
14.  Lillemaa, Urmas
15.  Lind, Ago
16.  Luige, Mihkel
17.  Melts, Raimond
18.  Must, Sulev
19.  Pius, Signe
20.  Poolak, Aiva
21.  Pukk, Rein
22.  Purgas, Meeri
23.  Remmelgas, Este
24.  Ruul, Raimo
25.  Tiidu, Viivi
26.  Toomsalu, Ulvi
27.  Toots, Külli
28.  Tähiste, Mirgo
29.  Verte, Malle
30.  Voll, Ene
31.  Välman, Marika

D klass – klassijuhataja Mall Liiva

1.      Ebehard, Ahto
2.      Eenpere, Eve
3.      Joala, Atso
4.      Kandima, Heiki
5.      Kerge, Nele
6.      Kullamägi, Illa
7.      Lamesoo, Liis
8.      Lepik, Toomas
9.      Lips, Enel
10.  Lumiste, Anneli
11.  Lõõbas, Andrus
12.  Läets, Jüri
13.  Maarand, Toomas
14.  Madisoo, Anneli
15.  Massa, Merle
16.  Muraškin, Avo
17.  Oruste, Piret
18.  Popp, Enn
19.  Preide, Arija
20.  Pulk, Raivo
21.  Põllumees, Raivo
22.  Pärn, Ave
23.  Ristoja, Lily
24.  Röörmann, Palle
25.  Toomsalu, Andrus
26.  Torma, Ivar
27.  Tšeresne, Elmar
28.  Õnnik, Andrus
29.  Õunpuu, Ivi