Infoleht 18.02.2014

• 20. veebruaril toimuvad EV aastapäeva aktuste ajad on veidi muutunud:

– 3. tund – 10.-12. klass
– 4. tund – 1.-5. klass
– 5. tund – 6.-9. klass

Enne ja pärast aktust on tunnid tavatunniplaani alusel.
• 21. veebruaril toimub talvine tervisepäev. Tavapärast õppetööd ei toimu.
Meie kooli õpilane Tauno Tamm saavutas riiklikul muusikaolümpiaadil hõbemedali. Juhendas õpetaja Evelin Mei. Palju õnne!
Ajaloolümpiaadi piirkonnavoorus esindasid meie kooli tublisti järgmised õpilased:
Andres Allik – IV koht gümnaasiumiastme arvestuses
Tiit Massu – VI koht
Juhendas õpetaja Õnnela Kukk. Täname.
„Nuputa“ võistlusel 5.- 6. klasside arvestuses jäi meie kool jagama III kohta. 6. klasside arvestuses sai peastarvutamises II koha Ats Poopuu. 7. klasside arvestuses jäi esikohta jagama Otto Gustavson. Täname õpilasi ja õpetajaid Marge Tuult, Ülle Kimberit ja Kai Mitti.
• Ka 1a õpilased (Kirke Nõel, Daniel Grents, Merit Roseniit, Liisbet Sepp, Berit Uibu, Greteliis Jürissoo, Liisa Ilus, Katariina Golubtsov, Merit Vilk, Joosep Pilve, Kristelle Taevere, Laura Viikberg, Christin Anette Morin ja Harriet Haas) said presidendi tänukirja osalemise eest joonistusvõistlusel „Meie Eesti head asjad“. Täname tublisid õpilasi ning õpetaja Jane Pukki.
• Goethe Instituudi korraldatud saksa keele võistlusel „Autobahn“ saavutasid meie kooli 6. kl. õpilased Kristina Schleicher, Emely Karhu, Piia-Liisa Künnapas ja Mic Merila III koha. Täname ja õnnitleme õpilasi ja õpetaja Maritte Lindet.
• Sõbrapäeval valisid õpilased taaskord oma lemmikõpetajaid. Palju õnne, õpetajad Anu Krinal, Nele Jürimaa ja Kadri Keskküla!