Infoleht 11.02.2014

Teated:
13. veebruaril kell 18 toimub sõbrapäevaball 8.-12. klassi õpilastele ja ka õpetajatele. Olete oodatud!
– Reedel (14.02) toimub koolis sõbrapäev tähistamine ning selle päeva raames valib ÕE koos kogu õpilaskonnaga aasta sõbraliku/parima õpetaja.
21. veebruaril toimub talvine tervisepäev. Tavapärast õppetööd ei toimu, vaid viiakse läbi klassiüritusi koolist väljas.

• Pärnus Ülejõe gümnaasiumis toimunud piirkondlikul kõnevõistlusel inglise keeles läks väga hästi meie kooli õpilastel:
Esikoha, samuti publikulemmiku tiitli pälvis Henry Juhanson G3B-st. (õp. Anne-Maarja Tammaru)
Parima häälega esinejaks tunnistati Siim Erik Akkermann G1C-st. (õp. Siiri Vimberg)
Palju õnne ning täname kooli esindamise eest!
• Keemiaolümpiaadi Pärnu piirkonnavoorus läks hästi meie meie kooli järgmistel õpilastel:
8.klassid:
Brandon LooritsI koht, Rasmus Nikkel – 10. koht, Klaid Hännile – 13.koht
9.klassid:
Kevin Post – 7. koht, Mihkel Annusver – 12. koht
10.klassid:
Olivia Järve – 5. koht, Silver Tamme – 11. koht
11.klassid:
Egle Truuman – 5. koht
12.klassid:
Karl Rene KõlvartI koht
Palju õnne tublidele õpilastele ja õpetaja Ly Kuprile!
• 8.-9.02 Viljandis toimunud Eesti Koolispordiliidu korraldatud Sadolin Cup rahvaliigas võrkpallis (segavõistkondadele 10.-12.klass, grupis 4 T + 2 P). Meie koolis võistkond saavutas III koha. Meeskonda kuulusid: Merili Andla G3c, Tiina Veider G3c, Kristen Saarts G3c, Madis Tammsaar G3c, Henri Hanson G3c, Anette Steinberg G2b, Brenda Rosenberg G2a ja Rebecka Ester G1a. Juhendasid õpetajad Riina Tshaikovski, Helmi Kommussaar ja Aare Vanatalu.
Pärnu linna meistrivõistlustel võrkpallis saavutasid meie kooli 10.-12.klassi tütarlapsed II koha. Võistkonnas mängisid: Merili Andla G3c, Tiina Veider G3c, Eneli Maal G3a, Anette Steinberg G2b, Rebecka Ester G1a, Brenda Rosenberg G2a, Janeli Voll G2c, Anete Juhari G2c. (õpetajad Riina Tshaikovski, Helmi Kommussaar)
Pärnu linna meistrivõistlustel 10.-12.klassi tütarlaste korvpallis saavutas meie kooli võistkond III koha. Võistkonnas mängisid: Jessika Altmann G1a, Loviise Talvaru G1a, Kadi Bekker G1b, Merli Kasemets G1b, Kelly Solovjov G2a, Karmel Kostabi G2a, Kristel Pelju G2c, Mirjam Tjulkin G2c, Killu-Laura Kiin G1a. (õpetajad Riina Tshaikovski ja Helmi Kommussaar)
• 4b õpilased said presidendi tänukirja osalemise eest joonistusvõistlusel „Meie Eesti head asjad“. Täname tublisid õpilasi ning õpetajat Reet Juurikas.