Infoleht 04.02.2014

– Eelteated:
20. veebruaril toimuvad koolis EV aastapäeva aktused järgmistel aegadel:
– 4. tund – 1.- 5. klass
– 5. tund – 6.- 9. klass
– 6. tund – 10.- 12. klass

21. veebruaril on õpilastel talvine tervisepäev, mille korraldab ise iga klassi juhataja. Palume plaanid registreerida huvijuhi juures soovitavalt meilitsi hiljemalt 17.02.
24. aprillil toimub abiturientidele ja nende klassijuhatajatele pidulik direktsiooni vastuvõtt.
• 22. mail täname vastuvõtuga edukaid õpilasi koolis.
• 27. mail tänatakse edukaid õpilasi linnas.
• 5. juuni on aasta viimane koolipäev (vabandame, et üle-eelmisesse infolehte jõudis vale kuupäev).

– Kool kiidab 3.- 4.klasside lapsi, kes osalesid linna rahvastepalli meistrivõistlustel väga hästi:
Tüdrukud saavutasid II koha: Brigita Jõekäär, Mirtel Mogom, Hiie Vent, Kristin Salu 3B, Nataly Tammer, Riin Padul, Triinu Veider 4A ja Lota Gurimski 4B.
Poisid saavutasid VI koha: Albert Press 3A, Herman Press, Jörgen-Matthias Talviku, Martin Kruusenvald, Karl Keskküla, Morten Tomson 4B, Kristofer Aas, Rasmus Tammeleht 4A.
Täname juhendavaid õpetajaid õp. Kaie Lepik ja Helmi Kommussaar.
– Palju õnne, Aap-Eerik Lai (G3A) ning Paal Hendrik Piller (G3C), et saavutasite bändiga Facelift Deer aasta debüütalbumi ning aasta rockalbumi nimetuse EMA galal!
– Üleriigilisel muusikaõpetuse olümpiaadil esindasid kooli tublisti järgmised õpilased:
6.-7. klass:
Gerita Sein – II koht (õp. Kadri Keskküla)
Jane-Lii Koltsov – IX koht (õp. Kadri Keskküla)
Gümnaasium:
Tauno Tamm – II koht (õp. Evelin Mei)
Reti Kurm – VI koht (õp. Kadri Keskküla)
Täname!
– Täname ka matemaatikaolümpiaadi linnavoorus kooli esindanud õpilasi ning nende õpetajaid:
4. klassid:
Karl Keskküla – 7.-8. koht (õp. Reet Juurikas)
Silver Priimets – 9.-13. koht (õp. Reet Juurikas)
5. klassid:
Brigita Darleen – 6. koht (õp. Ülle Kimber)
Grete-Getryn Stern – 11.-16. koht (õp. Kai Mitt)
Marie Annusver – 11.-16. koht (õp. Ülle Kimber)
Kelly Ehavee – 23. koht (õp. Ülle Kimber)
6. klassid:
Ats Poopuu – 11. koht (õp. Kai Mitt)
– Tublisti esindasid kooli bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus järgmised meie õpilased:
6.klassid:
Jane Vent – 6. koht
Laura-Liisa Lilleleht – 7. koht
Oskar Palm – 10. koht
7. klassid:
Anabella Produvnov – 3.-4. koht
Martin Üürike – 13.-15. koht
Rene Lelov – 17.-18. koht
8. klassid:
August Vesik – 4. koht
Klaid Hännile – 12. koht
Sander Sihver – 17. koht
9. klassid:
Mihkel Annusver – 3.-4. koht
Kevin Post – 5. koht
10. klassid:
Olivia Järve – 3.-5. koht
11. klassid:
Elina Jantson – I koht
12. klassid:
Aap-Eerik Lai – 5. koht
Tuuli Helen Koiksoon – 6. koht
Andres Allik – 8.-9. koht
Täname õpetajaid Aita Luts ja Eve Popp!
– Täname muusika- ja rahvatantsu õpetajaid (õp. Kadri Keskküla, Evelin Mei, Reet Juurikas, Ruth Vaiksaar, Maire Sarapuu, Tiiu Pärnits) õpilastele ülevaatuseks ettevalmistamise eest. Aitäh ka õpilastele!
2a õpilased said presidendi tänukirja osalemise eest joonistusvõistlusel „Meie Eesti head asjad“. Täname tublisid õpilasi ning õpetaja Merike Rahtmat.