Infoleht 26.11.2013

• „Sügisulg“ 2013 finaalis läks hästi meie kooli järgmistel õpilastel:
– 10 – 12- aastaste B-kategoorias saavutas III koha Herman Press (juhendas Evelin Mei)
– 13 – 15- aastaste A-kategoorias saavutas III koha Tauno Tamm, B-kategoorias III koha Jaana Jurtšenkova
– 16 – 19- aastaste B-kategoorias saavutas II – III koha Keiti Huik
• Muusikaalasel esseekonkursil „Verdissimo Junior“ jõudsid meie kooli kolm õpilast 28 finalisti hulka. Nendeks õpilasteks olid Miina Arop, Kelli Pullisaar ja Andrin Ratiste. Täname õpetaja Kadri Keskküla!
• Rahvusvahelise filosoofiapäeva raames toimunud üleriigilise foto- ja mõtluskonkursi võitis meie kooli G2C õpilane Kristjan Mäe, keda juhendas õpetaja Peedu Sula. Täname!
• Ülelinnalisel „Nuputa“ võistlusel olid individuaalses arvestuses väga tublid meie koolist Arno-Kert Kaas (3a), Georg Martin Sai (3a), Madis Moos (3b) ja Kristin Salu (3b). Meeskondlikus arvestuses sai 4. koha meie kooli 3a/3b võistkond, kuhu kuulusid Anette Abel, Georg Martin Sai, Arno-Kert Kaas, Madis Moos, Kristin Salu ja Rihard Pärgma. Täname tublisid õpilasi ja juhendavaid õpetajaid Anu Krinalit ja Ülle Lainväed.
• 7.-8. klassi õpilaste ülelinnalisel draamakonkursil saavutas meie kooli trupp I koha ja eripreemia suurepärase kokkumängu eest. Truppi kuulusid 8a õpilased Klaid Hännile, Martin-Erik Ilus, Evita Mištšenko, Maria-Elise Taggu ja Tauri Miilits. Juhendas Kadri Piiskop. Suured tänud!
• Veeteemalisel viktoriinil „Puhas vesi hoiab elu!“ saavutas üldarvestuses III koha 6a meeskond, kuhu kuulusid Kevin Astrik, Jane Vent, Piia Liisa Künnapas ja Oskar Palm. 5. klasside arvestuses saavutasid I koha 5b õpilased Mariin Atna, Marie Annusver ja Kelly Ehavee. Juhendas Eve Popp. Täname!
27. novembril külastab meie kooli Urmas Paet, kes esineb 5. tunni ajal aulas loenguga G3-klassidele.
• 2. detsembril, süütame koolis I advendi küünla.
3. detsembril, kell 9.50 toimub koolis Evelin Mei juhtimisel ülelinnaline ja maakondlik muusikaviktoriin.
6. detsembril, kell 17-20 toimub koolis segakooride mentorkoolitus