Infoleht 12.11.2013

• 2. klassi luulekonkursil läks hästi meie kooli järgmistel õpilastel:
II koht – Kert Johan Sommer (õp. Maire Sarapuu)
Eripreemia – Risto Sein (õp. Merike Rahtma)

• Algklasside kunstikonkursil läks hästi meie kooli järgmistel õpilastel:
1. klasside arvestuses:
Illimar Padul, 1a – eripreemia (õp. Jane Pukk)
Henri Eljandi, 1b – eripreemia (õp. Ruth Vaiksaar)
2. klasside arvestuses:
Rigert Salo, 2b – I koht (õp. Maire Sarapuu)
Triinu Viitas, 2c – eripreemia (õp. Annika Pruuli)
Karit Keeman, 2b – eripreemia (õp. Maire Sarapuu)
3. klasside arvestuses :
Elisabeth Martinson, 3b – II koht (õp. Ülle Lainväe)
Karel-Glaus Vest, 3b – eripreemia (õp. Ülle Lainväe)
4. klasside arvestuses:
Inge Marie Köösel, 4b – III koht (õp. Reet Juurikas)

• „Sügisulu“ eelvoorudes 8.-10. novembril osalesid järgmised meie kooli õpilased:
Kert Johan Sommer – eripreemia
Jörgen-Matthias Talviku – eripreemia
Herman Press – finalist
Anli Gea Põldemaa – eripreemia
Jane-Lii Koltsov – eripreemia
Paal Hendrik Piller – eripreemia
Jaana Jurtšenkova – finalist
Tauno Tamm – finalist
Miina Arop – eripreemia
Keiti Huik – finalist
Mirjam Heide – eripreemia

Aitäh ka kõikidele meie õpilastele, kes olid korraldusmeeskonnas: Elizaveta Jasnova, Hanna-Liisa Ott, Klea Vihast, Piret Sommer, Johann Saamann, Kelli Pullisaar, Helen Paddernik, Kadri-Elise Lasn, Laura-Elena Kelder, Kristlyn Liier, Kristel Pelju, Reti Kurm, Gätriin Gerlein, Anastasia Poddubko, Alice Lublo, Enelin Tillart, Diana Tisler ja Kristiina Rea.

• 12. novembril, kell 14.40 toimub õpetajatele CAP koolitus füüsikaklassis. Kell 17.30 algab lastevanemate koosolek, kus kinnitatakse uued lastevanemate ja vilistlaste esindajad kooli hoolekogus. Kell 18 algab CAP koolitus lastevanematele.
• 14. novembril, korraldab õpilasesindus stiilipäeva. Rohkem infot saab plakatilt, mis asub I korrusel direktori kabineti kõrval.
• 14. novembril, toimub ka 5. tunni ajal muusikakooli kontsert, kus osalevad järgmised klassid: 4a, 5b, 7a, 7b, 7c, 9a, 9b, G2a, G2b.
• 18. novembril, tähistame kooli aastapäeva. 1. tunni ajal toimub kõigile klassidele klassijuhataja tund, kus süüakse koos kringlit ning vesteldakse kooli vilistlasega. Kooli aastapäeva aktused toimuvad järgmistel aegadel:
1. – 4.klass – 3. tund
5. – 8.klass – 4. tund
9. – 12.klass – 5. tund

 • 19. novembril, kell 13 toimub gümnaasiumiklassidele teadmistevõistlus Koidula Gümnaasiumiga. 19. novembril 3. tunni ajal tutvustab G1B-le ja G2B-le õppimisvõimalusi Alexandre Nurit Tallinna Prantsuse Instituudist.
• 21. novembril on töövarjupäev, millest saavad osa võtta G2-klassid. Registreeruda tuleb huvijuht Tiina Saaritsa juures, kes annab ka töölehe.
• 21. novembril on G3-klassidel võimalik külastada rahvusvahelist haridusmessi „TopStudy 2013“, kus tutvustatakse välismaa ülikoolides õppimise võimalusi. Mess toimub Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogus kell 11-17 ning sissepääs on tasuta. Pärnu õpilastele on korraldatud transport Tallinnasse, mis maksab ca 4 eurot edasi-tagasi sõit.
• 27. novembril külastab kooli Urmas Paet. Kohtumine toimub 5. tunni ajal saalis, ning osa võtab abituurium.