Infoleht 17.09.2013

• Tuletame meelde, et sel neljapäeval, 19. septembril, toimub vaid 6 esimest tundi seoses kell 14 algava evakueerimiskoolitusega õpetajatele.
• Teatame, et järgmisel nädalal, 24. – 26. septembril, viibib meie majas seoses projektiga „Pärnu-Vaasa teacher-student youth cooperation project” delegatsioon, kuhu kuuluvad kahe Vaasa põhikooli õpilased, õpetajad, koolijuhid ning Pärnu Kunstikooli, Muusikakooli ja ka Pärnu Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna esindajad.
Projekti raames toimuvad meie koolis järgmised tegevused:
— Teisipäev, 24. september, kell 11 – kontsert kooli aulas
— Kolmapäev, 25. september: Vaasa õpilased osalevad koos meie 8.- 9. klassi õpilastega tundides (2.- 4. tund)
— Neljapäev, 26. september, kell 13.30 – Soome õpilaste kontsert Port Arturis; kell 15 – muusika- ja tantsutöötoad meie koolis 7. – 9. klasside õpilastele
Ootame lapsevanemaid 2. oktoobril kell 18.00 kooli aulas toimuvale üldkoosolekule, millele järgnevad klassikoosolekud.
4. oktoobril tähistame koolis õpetajate päeva. Sel päeval toimub viis 35 – minutilist tundi, millest kaks esimest annab aineõpetaja/klassiõpetaja, kolm viimast abituriendid. Koolipäev lõpeb õpilastele kell 11.40.

Kaunist sügise jätku!