Infoleht 16.04.2013

Teated:
23. aprillil toimub koolis karjääripäev ning aastatööde kaitsmine. Kõigil toimub 5 esimest tundi tavapärase tunniplaani alusel (v.a. karjääripäeva raames toimuvad üritused). Kell 13 kogunevad G2- ja G1-klassid aulasse, kust nad pärast majandusõppe tunnistuste kättesaamist siirduvad edasi uurimistöid kaitsma/kaitsmisi kuulama.
Täpsem päevakava on järgmine:
08.00-09.35 – 6.-7. klassid – külalisesineja Swedpangast aulas
08.00-09.35 – 9. klassid – Õppenõustamiskeskuse loeng „Noore tööotsija ABC“ – 9.b kab. 227, 9.a kab. 226
09.50-10.35 – 1.-5. klassid – Rasmus Rändvee aulas
10.50-11.35 – 8. klassid – Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi abiturient aulas
12.00 – G3-klassid – „Noortelt noortele“, külalisesinejateks tudengid aulas
– 24. aprillil kell 14.30 toimub direktsiooni vastuvõtt abiturientidele ja nende klassijuhatajatele.
– 25. aprillil toimuvad seoses hariduskonverentsiga kõigil kolm esimest tundi tavatunniplaani alusel ning 4.-5. tund eritunniplaani järgi.
– 29. aprillil on õppetöös ümberkorraldusi seoses eesti keele riigieksamiga.
Algklassidel on tavaline koolipäev.
5.-G2-klassid:
1.-2. tund toimuvad tavapärase tunniplaani alusel.
Alates 3. tunnist 5.-8. klassil eriplaan.
9. klassile eritunniplaan.
G1- ja G2-klassile loeng saalis (3.-4. tund).– Kool kiidab 7. klassi rahvatantsurühma kooli ilusa esindamise eest Vaasas.
– Playbacki maakondlikus voorus 4.-6. klassi vanuseastmes saavutas meie kooli 4.b klass 3. koha. Kooli esindasid Anette Russ, Alteja Kasterpalu, Raul Tääker, Daniel Kojus, Karl Tali, Steven Sepp. Grete Kõlvart, kes imiteeris Heli Läätse, sai parima naisartisti eripreemia.
– Kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas oma klassi arvestuses 1. koha meie kooli õpilane Maria-Elise Taggu (7.a) ja Kristlyn Liier G1C-st. 4. koha saavutas Külli Riis G3B-st ja 7. koha Anastasia Poddubko 9.b-st. Täname õpetaja Marika Ristmäed.
– Kirjanduseolümpiaadi linnavoorus saavutasid 3. koha G3A õpilased Toomas Matthias Kokk, Liis Sisask ja Maarika Tärk. Aitäh, õpetaja Kadri Piiskop.
– Meediamulli riiklikus voorus saavutas meie kooli võistkond 8. koha. Kooli esindasid Kelli Pullisaar ja Triinu Ülemaantee G1B-st, Andres Allik ja Aap-Eerik Lai G2A-st ja Kätlin Karama ning Liisi Heinmets G3B-st. Täname tublisid õpilasi!
– Pärnumaa MV peastarvutamises koolide arvestuses saavutas meie kool maakonnas 3. koha. Tublid olid vabariiklikus voorus järgmised klassid:
1. klasside arvestuses:
1.b (õp. Sarapuu) – 3. koht; 1.a (õp. Rahtma) – 6. koht
2. klasside arvestuses:
2.a (õp. Krinal) – 6. koht
3. klasside arvestuses:
3.b (õp. Juurikas) – 5. koht
6. klasside arvestuses:
6.c (õp. Sommer) – 4. koht
7. klasside arvestuses:
7.b (õp. Juurikas) – 4. koht

Pärnumaa pranglimise meistrivõistlustel sirgujate võistlusklassis (1.-3. klass) tuli võitjaks meie kooli 3.b klassi õpilane Krethel Tiits. Neidude võistlusklassis (7.-12. klass) saavutas teise koha 10.a klassi õpilane Piret Sommer.
Täname tublisid lapsi ja õpetajaid.

Link: http://www.parnupostimees.ee/1202262/parnumaal-on-tugevad-pranglijad/