Infoleht 12.03.2013

– Ansamblite konkursil „Ümin 2013“ saavutas pronksdiplomi Ühise kvintett. Täname õpetaja Kadri Keskküla.
– Raamatukogu muusikaosakonna esseekonkursil saavutas vanemas vanuseastmes I koha Toomas Matthias Kokk G3A-klassist. Ergutusauhinna said Tõnu Vaht (G3C), Tuuli Koiksoon (G2A) ja Anna Makaronskaja (G3A). Täname õpetaja Kadri Keskküla.
– Bioloogiaolümpiaadi vabariiklikus voorus läks hästi meie kooli õpilasel Liis Sisaskil (G3A), kes tulemuste põhjal on arvatud Tartu Ülikooli üliõpilaseks.
– 8. märtsil toimus meie koolis vabariiklik inglise kultuuriloo olümpiaad „British studies olympiad 2013: pop culture – jubilee years“, kus Pärnu ühisgümnaasium saavutas II koha (osalesid Kristlyn Liier, Kaspar Majas, Sandra Kaldasaun G1C-st). Täname õpetaja Eve Merilod.
– 9. märtsil toimus Tallinnas vabariiklik frankofoonia konkurss, kus meie kooli õpilased osalesid kahes kategoorias ja jõudsid esikolmikusse. G1B õpilased Laura Allik, Kaidy Õismets, Violetta Dmitrieva ja Grete-Liis Loog saavutasid frankofoonsete küpsetiste kategoorias II koha. Mirjam Tjulkin G1C-st ja Kelli Pullisaar, Andrin Ratiste ja Õie Pärn G1B-st saavutasid prantsusekeelsete lühifilmide konkursil III koha. Nende suurepärast lühifilmi saab vaadata aadressilt: vaata
Täname õpetaja Liis Raal-Virksi.
– Pärnu linna inglise keele olümpiaadil olid meie kooli õpilased edukad:
Karin Kristin Oppe saavutas 2. koha 6. klasside arvestuses (õp. Siiri Vimberg), Jonathan J. Etolin saavutas 9. koha 7. klasside arvestuses (õp. Veronika Uusna)
Aleksander Algo saavutas 7. koha ja Simon Laud 11. koha 8. klasside arvestuses (õp. Nele Jürimaa, õp. Maie Sontak)
Amanda Poopuu saavutas 5. koha ja Egert Linkmann 11. koha 9. klasside arvestuses (õp. Maie Sontak)
Tublid olid veel Martin Üürike, Katriin Vesseluha, Mihkel Riik 6. klassist , Kerttu Ploomipuu, Oliver Jurkatam, Madis Pärtel 7. klassist, Kevin Post, Mark Kaaremäe 8. klassist , Triinu Rožkov, Hanna-Stina Lautri 9. klassist.
Täname kõiki inglise keele õpetajaid, kes õpilasi juhendasid.
****************************************************************************************
– Emakeelepäeval, 14. märtsil, kell 10.30 kirjutab G3A arvutiklassis e-etteütlust. Raamatukogus on sel päeval õpilaste omaloominguliste raamatute väljapanek. 5. tunni ajal teeb 5a ruumis 223 tubateatrit.
– Reedel, 15. märtsil, seoses sisseastumiskatsetega gümnaasiumisse, toimub viis esimest 45-minutilist tundi.
– Reedel, 15. märtsil, kell 9.50 toimub aulas kooli vilistlase Merike Saarmanni loeng gümnaasiumiklassidele.
– ISLI-projekti raames viibisid Frankfurtis meie kooli õpilased Aap-Eerik Lai, Tuuli Koiksoon ja Kevin Lilleleht G2A-st ja Miina Arop G2B-st. Tuuli Koiksoon valiti järgmise aasta sektsiooni juhiks.

Ilusat koolivaheaega!