Infoleht 06. 11. 2012

– Reedel, 9. novembril kell 9.50 – 10.35 toimub gümnaasiumiklassidele aulas Küllo Arjakase loeng teemal „Eesti ajaloo murdepunkte 19. saj II poolest kuni 21. saj. alguseni”. Palume aulasse tulla kõigil gümnaasiumiklassidel koos oma aineõpetajaga!
– Novembrikuu kinoklubi toimub teisipäeval, 13. novembril kell 14.40 ruumis 116. Filmiks Almodóvari „Volver”.
– Õpetaja Õnnela Kuke 5.L klassi õpilased (Nele Leit-Tetlaus, Piia Liisa Künnapas, Laura Liisa Lilleleht, Mic Merila ja Oskar Palm) saavutasid III koha ajalooviktoriinis Pärnu linnas.
– Toimus algklasside kunstikonkurss. I koha 1. klasside arvestuses saavutas Rigert Salo (õp. Maire Sarapuu), II koha Risto Sein (õp. Merike Rahtma). Eripreemia pälvisid 2. klassist Iiris Reiel, Keneth Liidemaa (õp. Anu Krinal), Kristo Kaljur (õp. Ülle Lainväe), 3. klassist Marta Kohv (õp. Reet Juurikas) ja 4. klassist Kelly Ehavee (õp. Ruth Vaiksaar).
– Eesti Lionsi Klubi korraldatud Pärnu koolidele suunatud rahuteemaliste plakatite konkursil „Kujutlus rahust” leidis äramärkimist meie kooli 5.b klassi õpilase Viktor Vlassenko töö (õp. Marika Ristmäe), kes võistleb antud plakatiga edasi konkursi riiklikul tasemel.
– Reedest pühapäevani toimub meie koolis solistikonkurss „Sügisulg”. Olete oodatud kuulama!
Päikseküllast sügisnädalat!