Infoleht 02.10.2012

2. oktoobril viibisid majas Vaasa põhikoolide direktorid-õpetajad, kes tutvusid tugisüsteemidega meie koolis ning külastasid ka algklasside tunde (õp. Krinal, Sarapuu, Juurikas, Vaiksaar). Külalistele pidas kooli tutvustava ettekande G3A õpilane Toomas Matthias Kokk, kes sai külalistelt kiita ülihea inglise keele oskuse eest.
3. oktoobril alustab kinoklubi Mati Põldre eestvedamisel. Algus kell 15.30 ruumis 119 (muusikaklass). Filmiks Almodovari “Volver”. Film on hispaaniakeelne ja eestikeelsete subtiitritega. Oodatud on õpetajad ja 9.-12. klassi õpilased. Osavõtt tasuta.
Kolmapäeval ehk 3. oktoobril on 4. tunni ajal aulas näidisväitlus, kuhu on samuti oodatud 9.-12. klassi õpilased.
Õpetajate päev toimub neljapäeval ehk 4. oktoobril ning õpilastele toimub siis 4 esimest tundi.
5. oktoobril kell 9-11 on meie koolis Briti suursaadik, kes külastab 2. ja 3. tunni ajal G3A, G3B ja G3C inglise keele tunde.
– Sel nädalavahetusel (reede-laupäev) toimub Pärnu koolide õpilasomavalitsuse liikmetele laager Jõulumäel. Üritusest võtab osa ka 20 meie kooli õpilast ja kooli huvijuht Laura Arum.
9. oktoobril viibivad ka majas väliskülalised (Euroopa riikide haridusjuhid), kes samuti huvituvad hariduslike erivajadustega õpilastele suunatud tugisüsteemidest meie koolis. Külalistele räägivad kooli tugisüsteemidest Anu Krinal ja meie koolipsühholoog Carolyn.
ÕNNITLEME MEIE DIREKTORIT MART KUUSKMANNI, KES VALITI AASTA HARIDUSJUHIKS, JA ÕPETAJA ÕNNELA KUKKE, KES VALITI AASTA ÕPETAJAKS! PALJU-PALJU ÕNNE!

Rõõmsat nädalat!