INFOLEHT 12.03.2019

TÄNAME:

 • Aitäh doonoritele! Te tegite elu suurima kingituse, sest anda verd – tähendab kinkida haigele elu! Julia Laidvee, Lisette Teearu, Heie Veeväli, Susanna Paljak, Markus Lepp, Andreas Holzberg, Anne-Mari Peks, Regiina Grünberg, Sandra Lumera, Jane-Lii Koltsov, Mariliis Vain, Karina Vassiljeva, Britt Rondo, Mirell Karuks, Alex Liier, Lisann Raid, Sigre Kodasma, Kätlin Rändla, Elika Laur, Klaus Heinaste, Jasper Pruuli, Ken Kivitar, Annabel Mõtus, Mirjam Holtsmann, Christian Erala, Laura Belova, Sander Lepik, Markus Pärna, Helena Viks G3, Raido Ott, Õnnela Tankler, Maria Toodo ja Hellika Tornik, suur-suur tänu teile!
 • Maria Toodo saavutas vabariiklikul usundiõpetuse olümpiaadi 10. koha. Palju õnne! Eelvoorus osalemise eest täname Mirell Karuksit! Aitäh, õpetaja Peedu Sula!
 • Riiklikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil sai Lauri Tolmats piirkondlikus arvestuses 5. koha ning Indrek Lilletai 7. koha. Aitäh osalemise eest: Karl Erik Mander, Hendrik Tuisk ja Margus Mäearu! Aitäh, õpetaja Peedu Sula!
 • Riikliku filosoofiaolümpiaadi finaali pääses kaks meie õpilast: Stella Porss ja Margus Mäearu. Aitäh osalemise eest: Annet Elisabeth Laanepõld, Nele Liis Sams ja Meeri Meelda! Aitäh veelkord, õpetaja Peedu Sula!
 • Teated:

 • 13. märtsil kell 12.00 – Ülelinnaline ergomeetrivõistlus meie spordihallis.
 • 14. märtsil e-etteütlus kell 10.30 klassides 310 ja 311.
 • 14. märtsil kell 11.00 õpetajate toas kohtumine meie kooli uue psühholoogi Ilona Veikega.
 • 14. märtsil kell 15.00 kooli hoolekogu koosolek.
 • EELTEATED:

 • 20. märtsil 3. ja 4. tunni ajal raamatukogus omaloomingupärastlõuna.
 • 02. aprillil kell 15.00-16.00 õpetajate töökoosolek