INFOLEHT 19.02.2019

TÄNAME:

 • Erasmus+ projektiga “Les crayons de couleurs europeens: Dessine-moi “Une” Europe” seotud õpilasi: Mirjam Holtsmann, Elika Laur, Kaileen Umal, Kärt Lääne, Kristiina Saag, Jacline Värk, Britt Koger, Krete Teearu, Kelli ja Ülle Järvoja, Sander Lepik, Annabel Mõtus, Heliis Puusep, Hellika Tornik, Cätlin Sutt, Sondra Udu, Erin-Triin Männi, Anželi Šalins, Johanna Roos, Maria Eliisabet Avamere ja Kelly-Ly Tomingas. Aitäh teile! Suur-suur tänu õpetaja Liis Raal-Virks!
 • ÕE liikmeid sõbrapäeva kohviku eest! Küpsetised olid väga maitsvad.
 • Kõiki õpilasi, kes osalesid „Kajaka“ võistlusel. Aitäh õpetaja Meeri Rebane!
 • TEATED:

 • Täna on meie kooliga tutvumas õpilased Mai Koolist.
 • Täna, kell 14.00 toimub Raekojas Kuldsuu kõnevõistlus, kus meie kooli esindavad Elina Elend, Kaur Rasmus Tammelaan ja Sigre Kodasma.
 • Täna osalevad David Samoilovi luulekonkursil Paikusel meie õpilased Deniel Žurbi, Arseni Pilipenko ja Kaur Rasmus Tammelaan.
 • Kolmapäeval, 20. veebruaril on meie kooliga tutvumas õpilased Mai Koolist.
 • Neljapäeval, 21. veebruaril 5. tunni ajal aulas tutvustab oma uut raamatut “Piimaring” ning peab loengu Rein Veidemann. Raamatut „Piimaring“ ja tema koostatud luulekogusid saab esitluse päeval autori käest osta hinnaga 15 eurot!
 • Neljapäeval, 21. veebruaril 7. tunni ajal viktoriinisarja „Tark mees taskus“ vabariigi aastapäeva eri.
 • Vabariigi aastapäeva aktused toimuvad 22. veebruaril:
  1. tunni ajal G 1. klassid ning G 2.a ja G 2.b klass
  2. tunni ajal G 3. klassid ning G 2.c ja G 2.d klass
 • Laupäeval, 23. veebruaril tähistame Pärnus Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva. Pärnus on traditsiooniks saanud, et tähistame Eesti Vabariigi väljakuulutamise päeva piduliku jalutuskäiguga ning sellel päeval kõlab Pärnus taas iseseisvusmanifest. Just Pärnus loeti 23. veebruaril 1918. aastal ette „Manifest kõigile Eestimaa rahavastele“ ning kuulutati välja Eesti Vabariik.
  Laupäev, 23. veebruar
  kell 12.00 Pärgade asetamine Vabadussõjas langenute ausamba jalamile Alevi kalmistul. Järgneb pidulik jalutuskäik mööda Riia maanteed Iseseisvuse väljakule. Jalutuskäigule on oodatud kõik! Kohale palume tulla hiljemalt 11.45
  kell 13.00 (ligikaudne algusaeg) kõlab Iseseisvuse väljakul Eesti Vabariigi väljakuulutamise monumendilt Iseseisvusmanifest. Päevakohase kõne peab Pärnu Linnavolikogu esimees Andres Metsoja.
  Kell 18.00 ootab külla Pärnu Noorte Vabaajakeskus:
  18.00 Näituse avamine ” EV läbi noorte silmade”
  18.15 Esineb rahvatantsuansambel Kajakas
  18.30 Lavale astub esinema soojendusbänd Silver Jusilo
  19.00-20.00 Pidulik kontsert. Esinevad Koit Toome ja Jorma Puusaag
 • Pühapäev, 24. veebruar
 • kell 07.32 riigilipu heiskamise tseremoonia päikesetõusul Eesti Vabariigi väljakuulutamise monumendi juures Iseseisvuse väljakul

 • Pärast vaheaega, 7. märtsil, toimub koolis doonoripäev.
 • Pärnu Zonta klubi ootab taotlusi stipendiumikonkursile “Andekas laps”, mille eesmärk on tunnustada talendikaid koolinoori, anda neile võimalus end täiendada ja andeid realiseerida. Avalduste esitamise tähtaeg on 6. märts. Dokumendid tuleb saata meilile vanalinnakoolituskeskus@gmail.com