Infoleht 06.02.2019

Õnnitleme:

  • Eesti keele olümpiaad
  • G1 kl
    1. koht Marin Vilk õp Kadri Piiskop
    6. koht Mihkel Türnpu õp Kersti Jürgenson
    G2 kl
    4. koht Katrin Altmann õp Kersti Jürgenson
    7. koht Jacline Värk õp Kadri Piiskop
    13. Sigre Kodasma õp Kadri Piiskop
    14. Kaileen Umal õp Kersti Jürgenson
    G3 kl
    4. Janely Merilaht õp Kristiina Pahk
    9. Anabella Produvnov õp Kristiina Pahk
    12. Harli Kodasma õp Kristiina Pahk

  • Inglise keele olümpiaad
  • G1 kl
    2. koht Brayan Talts õp Elle Kera
    5. koht Karel Koronen õp Elle Kera
    8. koht Harly Värk õp Anne-Maarja Tammaru
    10. koht Karoliina Malm õp Eve Merilo
    11. koht Mihkel Türnpu õp Eve Merilo
    G2 kl
    10. Uko Rahu õp Kadri Kõrre
    11. Gerli Künnapuu õp Elle Kera
    13. Mirjam Holtsmann õp Eve Merilo
    14. Jorm Roots õp Anne-Maarja Tammaru
    G3 kl
    2. koht Marge Krahv õp Anne-Maarja Tammaru
    10.Karl Martin Jõepere õp Reet Ojasoo
    11. Harli Kodasma õp Eve Merilo
    12. Kaisa Lotta Koger õp Kadri Kõrre
    13. Helena Viks õp Kadri Kõrre
    14. Jüri Altmets õp Reet Ojasoo

  • Saksa keele olümpiaad
  • 2. koht Laura Eichhorst
    2. koht Kelly-Ly Tomingas
    Õpetaja Aive Rantala

  • Bioloogia olümpiaad
  • G2 klass
    7. koht Mirell Karuks
    8. koht Kevin Astrik
    G3 klass
    5. koht Anabella Produvnov
    Õpetaja Eve Popp
    Teated:

  • 05. 02. Külas on õpilased Kuninga TPKst
  • 06. 02 13.30 eelkaitsmine
    Kab. 324 ja 323
  • 07. 02 Vene laul. 12.30 – 14.30 G1 klassid aulas
  • 08. 02 10.10 Kõnevõistluse koolivoor
  • Eelteated:

  • 11. 02 saabuvad projektikülalised
    Töötoad kab 139 (õp Ristmäe 2a, 2b, 2c tunnid kab 227)
  • 11.02 10.00 eesti keele proovieksam G3 õpilastele
  • Emakeele proovieksam toimub kab 321, 322, 323, 324, 210, 211 ja 213
    õp. Jürgensoni tunnid kab. 310
    õp. Piiskopi 2b1 ja 2b2 tunnid kab. 219
    õp. Metsaaldi 1a1 ja 1b2 tunnid kab. 311
    õp. Õige 2b tunnid kab. 306
    õp. Otskivi 1b1 tund kab. 219, 1d1 tund kab. 302