Infoleht 08.05.2018

TEATED:
· 10. mai kell 8.00 viktoriinisarja Tark Mees Taskus viimane voor.
· 11. mai kell 10.10-10.55 esineb kooli aulas Riigikogu liige pr. Heidy Purga ettekandega „ELU KUTSEST – motivatsioon ja valikud“. Osalevad G2b, G2c, G2d klasside õpilased.
· 15. mai kell 7.45 õppekomisjon
· 16. mai kell 17.30 kooli aulas kevadkontsert.
· 18. mai esmaabi koolitus kell 8.30 G1 klassid ja kell 15.00 spordimooduli õpilased (ruum 139).
TÄNAME:
· Sisseastumiskatsete korraldamisel ja läbiviimisel olid abiks järgmised õpilased: Eerik Hannus, Jackline Värk, Markus Pärna, Raido Ott, Linde-Mari Maibach, Helis Sepp, Ken Kivitar, Rave-Ly Ristmägi, Annabel Mõtus, Mirell Karuks, Marely Müüripeal, Liisa Saagpakk, Britt Rondo, Johanna Roos, Kaileen Umal, Elina Elend, Katrin Altmann.
Täname!
· 11. aprillil toimunud õpilasfirmade võistlusel saavutas meie kooli õpilasfirma M.T.F.Y Ravimi meeldetuletuse vahendiga 1. koha. Õpilasfirmasse kuuluvad Marti Triksberg, Karl Martin Jõepere, Hendrik Tuisk ja Karl Erik Mander. 3. koha saavutas õpilasfirma Sädeli erikujuliste lõhnaküünaldega. Õpilasfirmasse kuuluvad Laura Oad, Ingrid Lorents, Ally-Ly Ao, Elisabeth Pahk ja Triin Liivaru. Mõlemat õpilasfirmat juhendas õpetaja Mari Suurväli.
Palju õnne!
· Spordimälumäng “Bumerang” finaalis saavutas meie kooli võistkond 13. koha. Võistkonda kuulusid Raido Ott, Markus Pärna, Uku Kõrre ja Kenneth Koort. Juhendas õpetaja Mehis Merilaine.
Õnnitleme!