Infoleht 30.01.2018

ÕNNITLUSED:

  • Pärnu linna võrkpallivõistlustel saavutasid meie neiud III koha. Naiskonda kuulusid Karolin Prõhid, Triin Liivaru, Annet Elisabeth Laanepõld, Ruth Kurm, Laura-Riina Altmart, Martina Ritson, Anete Siman, Rave-Ly Ristmägi. Juhendas õp. Inga Drobet. Tänud!
  • Pärnu linna korvpallivõistlustel saavutasid meie neiud I koha. Naiskonda kuulusid Mirell Karuks, Karin Pärnala, Karmen Kontus, Helina Nõgesmaa, Elian Peets, Eliis Sutt. Juhendas õp. Inga Drobet. Tänud!
  •  Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus näitasid tublisti oma teadmisi ja panid end    proovile mitmed meie kooli õpilased:

Katrin Altmann – 10.klassi arvestuses 5. koht (õp. Kersti Jürgenson)
Carmen Juninen – 10.klassi arvestuses 9. koht (õp. Kadri Piiskop)
Sigre Kodasma – 10.klassi arvestuses 10.koht (õp. Kadri Piiskop)
Veel osalesid Jacline Värk, Johanna Roos ja Marie Saar (õp. Kadri Piiskop ja Kersti Jürgenson)
Anabella Produvnov – 11. klasside arvestuses 4. koht (õp. Kristiina Pahk)
Helena Viks – 11. klasside arvestuses 8. koht (õp. Kadri Piiskop)
Marge Krahv – 11. klasside arvestuses 9. koht (õp. Kristiina Pahk)
Hanna Andla – 12. klasside arvestuses 8. koht (õp. Kersti Jürgenson)
Angela Dulinets – 12.klasside arvestuses 9.koht (õp. Joonas Krüger)
Lisenn Jürisoo – 12.klasside arvestuses 10.koht (Kersti Jürgenson)
Maria-Eliise Taggu – 12. klasside arvestuses 12. koht (õp. Kersti Jürgenson)

Täname osalemise eest!

  • Pärnu linna ja maakonna 9ndate klasside õpilastele tutvustasid meie kooli Raido Ott, Jüri Altmets, Markus Pärna, Jaagup Lasn, Lisann Raid, Carina Aasa, Melody Amilde Aron, Chris-Erik Laanemäe, Elika Laur, Ronaldo Tiismaa, Allar Keskülla, Marely Müüripeal, Britt Rondo, Mirell Karuks, Linde-Mari Maibach. Täname!

TEATED:

  • 22.-26. jaanuar ja 1. veebruar külastavad kooli Pärnu linna ja maakonna 9ndate klasside õpilased.
  • 28. jaanuarist kuni 2. veebruarini on koolis Erasmus+ projekti “Education au patrimoine via les parcours de santé” (tõlkes: “Kultuuripärandiga tutvumine tervise- ja õpperadade läbimise teel”) raames meil väliskülalised (õpetajad ja õpilased) Itaaliast, Portugalist, Prantsusmaale kuuluvalt Martinique’i saarelt ja Sloveeniast. Õpilased osalevad koos neid majutavate noortega tõlke- ja IKT-teemalistel koolitustel ja töötubades, õpetajatele toimub rahvusvaheline projektikoosolek.
  • 5.-9. veebruar toimuvad koolis internetivõrgu hooldustööd. Võib esineda häireid internetivõrgu töös.
  • 5.-9. veebruar emakeele ainenädal „ Müüdid meie ümber“.
  • 5. veebruar kell 11.20 G2 klassi arhitektuurimooduli õpilastele töötoad ruumis139.