Infotund 11.04.2017

TÄNAME:
• 30. märtsil toimus XXIX Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud koolinoorte etlusvõistlus, kus osalesid ka meie õpilased. Pille-Riin Makilla (G3b) sai II koha linnas. Tubli esineja oli ka G2a õpilane Kathariina Vabrit.
Juhendas õpetaja Kadri Piiskop. Täname!
• 30. märtsil toimus Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis vene keel olümpiaad, kus osalesid tublisti ka kolm meie kooli õpilast:
Karoliina Zelinskaja (G2a)
Polina Avakjan (G2a)
Deniel Zurbi (G1b)
Juhendas õpetaja Sarmite Tammekivi. Aitäh!
• 5. ja 6. aprillil toimus üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale vol 2”, mida korraldas Pärnu Rääma Põhikool koostöös Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega. IV vanuseklassi (10. – 12. klass) võitjateks tuli meie kooli võistkond Fantastiline Nelik, kuhu kuulusid Angela Dulinets, Kärt Kangur, Kertu Jürima ja Klaid Hännile.
Palju õnne, noored!
TEATED:
• 11. aprillil kell 12-15 toimub koolis heategevuslik kirbuturg.
• 12.aprillil kell 10.00 toimub TTÜ uue bakalaureusetaseme õppekava tutvustus G2 ja G3 klasside huvilistele aulas – Maapõueressursid (Eriala ühendab inseneriõppe ja loodusteadused)
• 13. aprillil on G3 klassidel proovieksam matemaatikas.
• 17.aprillil kell 15.00 toimub aulas viktoriinisari Tark Mees Taskus.
• G3 klasside viimane koolipäev on 18. aprill!
• 18. aprillil kell 15 on abiturientide ja nende klassijuhatajate pidulik vastuvõtt kooli sööklas.