Edu toonud sportlased 2010/2011 | Pärnu Ühisgümnaasium

Edu toonud sportlased 2010/2011

2. klass poisid
Robin Limberg 2b
Raul Tääker 2b
Karl Tali 2b
Steven Sepp 2b
Helari Adamson 2a
2. klass tüdrukud
Rebecca Särav 2b
Kerli Kaasikoja 2a
Triin Juurik 2a
Katriin Juurik 2a
Margareta Rebane 2a
Anette Russ 2b
Alteeja Kasterpalu 2b
Kadri Reinik 2b
3. klass poisid
Gregor Kaevats 3a
Ats Poopuu 3a
Mathias Erik Lautri 3a
Joonas Sild 3c
Sander Lepik 3b
Jürgen Lohu 3b
Andero Karuks 3b
Hendi Sai 3b
Kevin Noodapera 3b
Ramon Kallas 3b
3. klass tüdrukud
Johanna Sutt 3a
Cleer Põldsaar 3b
Malery Müüripea 3b
Ketlin Kruse 3a
Anligea Põldemaa 3a
Jane Vent 3a
Emely Karhu 3a
Lisanna Vanamõisa 3a
Helerin Otsla 3a
Siiri Varin 3a
Meeli Kaasikoja 3c
Nele Teetlaus 3c
4. klass tüdrukud
Karin kristin Oppe 4c
Marilii Pirn 4c
Sära Stella Tohv 4c
Krette Ploomipuu 4c
Reena Mäe 4c
Marite Kaunissaare 4a
Grete Maruste 4a
Viktoria Sandra Pilv 4a
Helena Tääker 4a
Kristiina Korõtnikova 4c
Katriin Vesseluha 4c
Stella Porss 4c
Eliis Rohtla 4c
Anett Kungla 4a
4. klass poisid
Marttin Lepaste 4c
Gert Valg 4c
Erland Kungla 4a
Silver Tapasia 4a
Villem Atna 4c
Otto Gustavson 4c
Venda Pilme 4c
Karl Karlson 4c
Marttin Triksberg 4c
Aleksander Rebane 4a
Raido Ott 4a
Mardo Turi 4a
Mati Tukk 4b
Ralf Karpender 4b
Alan Grom 4b
Arto Marfin 4b
5.klass poisid
Marti Lint 5b
Karl- Edgar Kukk 5b
Kevin Laanepõld 5b
Mihkel Lepaste 5b
Brandon Loorits 5b
Rain Ruus 5b
Madis Pärtel 5b
Tauno Tamm 5b
Karl Tulmin 5b
Henri Nael 5a
Tarvin Trussmann 5a
August Vesik 5a
Klaid Hännile 5a
Martin- Erik Ilus 5a
5.klass tüdrukud
Hanna Andla 5b
Anna- Liis Heinla 5b
Kadri Kaasikoja 5b
Mariann Pirn 5b
Maribell Pirn 5b
Kreete Saar 5b
Kristiina Velleste 5b
Kristi Maiste 5b
Madli Männik 5a
Triin Tjulkin 5a
Gerlyn Triksberg 5a
Kethlin Visas 5a
6.klass poisid
Aleksander Algo 6a
Henrig Jaan 6a
Mark Kaaremäe 6a
Rasmus Roosaar 6b
6. klass tüdrukud
Hanna Feofanov 6b
Sandra Kaas 6b
Simone Mumma 6b
Marie- Liis Roos 6b
Kärt Valgenberg 6b
Ingrid Viilo 6a
7. klass poisid
Mirko Saluvere 7b
Dreww Brenet Õispuu 7b
Kristjan Karama 7b
Vahur Mäe 7b
Hardi Ristimägi 7b
Henri Hansson 7a
Karl- Erik Oja 7a
Egert Linkmann 7a
Karl Kaelep 7b
7. klassi tüdrukud
Amanda Poopuu 7a
Annemari Tatra 7a
Liisbeth Suursild 7a
Mari- Liis Tõnismäe 7a
8. klassi poisid
Karl- Daniel Karu 8a
Taavi Nõmm 8a
Jörgen Vanamõisa 8a
Siim Soovik 8a
Karl Lilles 8a
Bren Eget Õispuu 8a
Rasmus Rändvee 8b
Jaagup Retsja 8b
Kristian Nisumaa 8b
Jaak- Peeter Oja 8b
8.klassi tüdrukud
Kristel Pelju 8a
Kelli Pullisaar 8a
Stefani Saglo 8a
Sarah Särav 8a
Mirjam Tjulkin 8a
Janeli Voll 8a
Arle Uus 8a
Getlin Rohtla 8b
9. klassi poisid
Rando Mänd 9b
Kevin Lilleleht 9b
Mikk Golubtsov 9b
Karl Kõlvart 9b
Margus Mägi 9b
Markus Ritson 9b
Martin Aasa 9a
Marten Raudsepp 9a
Richard Silt 9a
Siim Mäeots 9a
Andres Allik 9a
Paal Piller 9a
Karl Kallas 9a
9. klassi tüdrukud
Sofia Gratšova 9b
Reili Kaljund 9b
Iti Kolla 9b
Änn- Ingrid Peeba 9b
Tiina Veider 9b
Merilin Aasa 9a
Laura Liiv 9a
Merilyn Tohv 9a
Merit Tambu 9a
10. klass poisid
Indrek Järvoja 10c
Karl Jürgenstein 10c
Toomas Kokk 10a
Jakob Tomson 10c
Alder Lepik 10c
Martin Maasik 10a
Sten Aron Õige 10a
Markus Urban 10a
Kristjan Salumaa 10c
Kaspar Rätsep 10a
Styv Solovjov 10a
Martin Riik 10c
Rivo Habakuk 10c
Karl Mäe 10c
10. klassi tüdrukud
Kerli Kunst 10a
Helena Lepassar 10a
Anna Makaronskaja 10a
Lilian Poolak 10a
Anita Hohlov 10c
Liina Raja 10a
Triinu Arusalu 10c
11. klassi poisid
Sten Roosaar 11a
Martin Kangur 11a
Taavi Tammik 11c
Joosep Laos 11a
Sven Saarpere 11c
Kristjan Hanson 11b
Tõnis Vihmoja 11a
Carl Saks 11a
Rasmus Randla 11a
Mikk Männik 11a
11. klassi tüdrukud
Kaisa Ruumet 11b
Katri Kreinin 11a
Karoliina Neerut 11a
Stefani Nimtšuk 11a
Kristin Parts 11a
Lisette Tõnutare 11a
Sigrid Popp 11a spordivõistluste korraldaja
Dagmar Kuum 11c
Merilin Randväli 11c
Kristel Raud 11c
12. klass poisid
Mehis Kont 12c
Arvo Sulu 12c
Kaur Vänt 12c
Kaspar Põldemaa 12a
Margus Põldsaar 12a
Hardi Riis 12a
Egert Killing 12c
Raimo Lilletai 12c
Raimond Vaba 12c
Erik Jagor 12a
Martin Aljaste 12a
Kristjan Järve 12a spordivõistluste korraldaja
12. klass tüdrukud
Siiri Paiste 12a lisaks kooliolümpiamängude korraldaja
Merilin Paalo 12a
Ketter Ots 12c
Katri Randmaa 12c
Getlyn Kaevats 12c
Elise Püttsepp 12a
Karoline Suhhov 12a
Liis Tapasia 12a kooli olümpiamängude korraldaja
Helery Luik 12b
Silvia Lippe 12b
Ave Jürgens 12b
Liisa Saks 12b
Liisi Laidvee 12c