Infotund 31.01.2017

TÄNAME:
• Täname loodusainete õppetooli väga põneva ja tegusa ainenädala eest!
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus näitasid tublisti oma teadmisi ja panid end proovile mitmed meie kooli õpilased:
Janely Merilaht – 10.klassi arvestuses 7. koht (õp. Kristiina Pahk)
Julia Laidvee – 10.klassi arvestuses 8. koht (õp. Kadri Piiskop)
Veel osalesid Kaisa Lotta Koger ja Marlen Taggu (õp. Kadri Piiskop ja Kristiina Pahk)
Hanna Andla – 11. klasside arvestuses 3. koht (õp. Kersti Jürgenson)
Angela Dulinets – 11. klasside arvestuses 4. koht (õp. Joonas Krüger)
Lisenn Jürisoo – 11. klasside arvestuses 6. koht (õp. Kersti Jürgenson)
Maria-Eliise Taggu 11. klasside arvestuses 9. koht (õp. Kersti Jürgenson)
Ingrid Kullam – 12. klasside arvestuses 5. koht (õp. Kadri Piiskop)
Ave Eisenschmidt – 12. klasside arvestuses 8. koht (õp. Joonas Krüger)
• G3b õpilane Kärt Valgenberg osales finalistina Saaremaal toimunud üleriigilisel solistide konkursil „Solistica“.
Juhendas õpetaja Kadri Keskküla. Tänud!
27. jaanuaril toimunud ülelinnalisel saksa keele olümpiaadil läks meie kooli õpilastel ülihästi:
Kätlin Strikholm – I koht (12. klasside arvestuses)
Angela Dulinets – II koht (11. klasside arvestuses)
Juhendas õpetaja Aive Rantala. Palju õnne ja täname!
TULEMUSED:
Jaan Alliku mälumängu tulemused:
I koht G1b klass
Võistkonnas: Kristiina Saag, Annabel Mõtus, Maarja Lünekund, Indrek
Lilletai, Helis Sepp
II koht G3e klass
Võistkonnas: Toomas Tankler, Lennelotta Mikson, Sivert Kaljula, Agor Aasa
III koht G3c klass
Võistkonnas: Norman Pulk, Kerstin Ollo, Karl-Heinrich Roots, Anastasia
Ljamtseva, Pille-Riin Vanamets
Nädalaküsimuste viktoriini tulemused:
I koht G2b klass
II koht G3c klass
III koht G1b klass
TEATED:
6.-10. veebruaril on koolis võõrkeeltenädal.
6. veebruaril on koolis prantsuse keele päev.
Erinevad töötoad ruumis 219 prantslasest õpetaja Stéphane Claveli juhtimisel:
Kell 10.45 – olulisemad väljendid prantsuse keeles
Kell 11.50 – sissejuhatus prantsuse köögikunsti
Kell 13.00 – pühad ja traditsioonid Prantsusmaal

G3a, G2a ja prantsuse keele ringitunde viib sel päeval läbi prantslasest kokk Bertrand Horreaux, kes räägib oma tööst ja elust Eestis.
6. veebruaril kell 10-16 toimub aulas äriideedekoolitus Bright Minds.
8. veebruariks peavad G1 klasside õpilased kinnitama oma aastatöö teemavaldkonna.
9. veebruaril kell 13.00 toimub aulas Vene romansi konkurss.
10. veebruaril kell 15 toimub viktoriinisarja „Tark mees taskus“ voor.
13.-17. veebruaril on koolis humanitaarainete nädal.