Infotund 13.12.2016

TÄNUD:
• Eesti Koolispordi Liidu võrkpalli rahvaliigas sai meie kooli noormeeste võistkond III koha! Meeskonda kuulusid Kevin Leas (G1d), Khenor Pae (G1d), Kevin Saar (G1d), Raido Ott (G1d), Uku Kõrre (G1d), Kenneth Koort (G1d), Andreas Kallaste (G1c), Jaan Endrik Kirsi (G1a) ja Johannes Vainula (G1a). Juhendas õpetaja Mehis Merilaine. Õnnitlused!
TEATED:
• 12.-16. detsembril on kooli prantslasest prantsuse keele õpetaja Stéphane Clavel Erasmus+ projekti „Les Crayons de Couleurs européens. Dessine-moi „Une“ Europe“ esimesel projektikohtumisel Prantsusmaal Bayonne’is.
• 14. detsembril toimub füüsikavõistlus „Kajakas“.
• 19. detsembril kell 15 on ruumis 219 kooli arendusmeeskonna koosolek.
• 20. detsember kell 10 toimub traditsiooniline jõuluolümpia meie kooliperele.
• 22. detsembril toimuvad klassijuhataja tunnid ja jõulukontserdid:
G1 klassid:
Kell 10.00 – klassijuhataja tund
Kell 11.05 – jõulukontsert
G2 ja G3 klassid:
Kell 11.05 – klassijuhataja tund
Kell 12.15 – jõulukontsert
Kell 13.00 on jõululõuna koolitöötajatele.
• 23. detsember kuni 8. jaanuar on talvevaheaeg.
• 8.-20. jaanuaril 2017 viibib meie kooli meeskond Erasmus+ projekti „Education au patrimoine via les parcours de santé“ raames lähetusel Prantsusmaale kuuluval Martinique’i saarel. Projektimeeskonda kuuluvad õpetajatest Kaia Metsaalt, Kadri Kõrre, Inga Drobet, Mart Kuuskmann ja Liis Raal-Virks; õpilastest Pille-Riin Makilla (G3b), Hanna Sults (G3b), Karoliine Aus (G3b), Harold Kiisler (G2b) ja Anita Beljanina (G3a).
G3 klasside õpilastel tuleb registreeruda riigieksamitele sekretäri juures 20. jaanuariks!
• G2 klasside aastatööde eelkaitsmised toimuvad 30. jaanuar – 3. veebruar 2017. Sama nädala jooksul kinnitavad G1 klasside õpilased ka oma aastatöö teemavaldkonna valiku.