Edu toonud sportlased 2009/2010 | Pärnu Ühisgümnaasium

Edu toonud sportlased 2009/2010

1-5 klassi parimad sportlased 2009/2010 õ.a.

1klass

1. Kathy Kalde

2. Raul Tääker

3. Robin Limberg

4. Karl – Johannes Tali

5. Anreas Tohver

6. Daniel-Toomas Kojus

7. Margareete Rebane

8. Greete Vokk

9. Katriin Juurik

10. Alteja Kasterpalu

11. Rebecca Särav

12. Kevin Hansar

2 klass

1. Sander Lepik

2. Jürgen Lohu

3. Joonas Sild

4. Gregor Kaevats

5. Andero Karuks

6. Emely Karhu

7. Ketlin Kruse

8. Anli-Gea Põldemaa

9. Helerin Otsla

10. Lisanna Vanamõisa

11. Jane Vent

3 klass

1. Aleksander Rebane

2. Marttin Lepaste

3. Venda Pilme

4. Mardo Turi

5. Raido Ott

6. Martti Triksberg

7. Edvin Sild

8. Alan Grom

9. Roland Vares

10. Reena Mäe

11. Kristiina Korõtnikova

12. Helena Tääker

13. Marite Kaunissaare

14. Anett Kungla

15. Ralf Karpender

16. Gert Valg

17. Sära-Sthella Tohv

18. Grete Maruste

19. Sandra –Viktoria Pilv

20. Stella Porss

4 klass

1. Hanna Andla

2. Mihkel Lepaste

3. Brandon Loorits

4. Triin Tjulkin

5. Madli Männik

6. Kethlin Visas

7. August Vesik

8. Martin-Erik Ilus

9. Rain Ruus

10. Kevin Laanepõld

11. Kadri Kaasikoja

12. Eiko Kuningas

13. Tarvin Trussman

14. Kreete Saar

15. Romina Hiis

16. Evita Mistsenko

17. Karl Tulmin

18. Madis Pärtel

19. Henri Nael

20. Kristiina Velleste

5 klass

1. Aleksander Algo

2. Henrig Jaan

3. Kenneth Rajaste

4. Romek Salumets

5. Rasmus Roosaar

6. Mark Kaaremäe

7. Sivert Kaljula

8. Marie-Liis Roos

9. Simoone Mumma

10. Hanna Feofanova

11. Sandra Kaas

12. Ingrid Viilo

13. Anett Niine

14. Lea Luht

15. Meribel Melnits

16. Liina Lavrik

17. Alvar Valtna

18. Gert Rohi

19. Kelly Lepik

20. Kreete Laidna

21. Merili Jürivete

Kiitus 6. – 12. klassi sportlastele (tütarlapsed) 2009 / 2010 õppeaastal!

6.klass

1.      Tõnismäe, Mari- Liis 6a

2.      Lainela, Grete       6a

3.      Ott, Hanna – Liisa 6a

4.      Suursild, Liisbeth   6a

5.      Tatra, Annemari    6a

 

7.klass

 

1.      Rohtla, Getlin        7b

2.      Anson, Ann-Brit     7b

3.      Kallas, Liisi            7b

4.      Laurimäe, Lisett    7b

5.      Mölder, Triinu        7b

6.      Mitjan, Margot       7b

7.      Pelju, Kristel          7a

8.      Tjulkin, Mirjam       7a

9.      Saglo, Stefani        7a

10.  Voll, Janeli             7a

11.  Särav, Sarah         7a

12.  Rea, Kristiina         7a

13.  Pullisaar, Kelli        7a

14.  Raavik, Elica          7a

8.klass

1.      Aasa, Merilin          8a

2.      Tohv, Merilyn         8a

3.      Kolla, Iti                 8b

4.      Peeba, Ingrid- Änn            8b

5.      Kaljund, Reili         8b

6.      Tammela, Eliis       8b

7.      Gratšova, Sofia     8b

8.      Jõekäär, Maarja- Liis 8b

9.      Veider, Tiina          8b

9.klass

1.      Eeskivi, Danna      9a

2.      Feofanov, Helena  9a

3.      Kaldvee, Kaidi       9a

4.      Kodasma, Gerli      9a

5.      Kunst, Kerli                       9a

6.      Lepassaar, Helena            9a

7.      Makaronskaja, Anna 9a

8.      Orumaa, Jane        9a

9.      Valdaru, Merili       9a

10.  Mänd, Johanna-Silvia 9a

11.  Mäekivi, Keidy       9a

12.  Kruusmaa, Katriin  9b

13.  Lükk, Andra           9b

14.  Pirn, Maritta          9b

15.  Poolak, Lilian         9b

Vain, Berit                   9b kooli olümpiamängude korraldaja

10.klass

1.      Tõnutare, Lisette  1a

2.      Kreinin, Katri         1a

3.      Nimtsuk, Stefani    1a

4.      Parts, Kristin         1a

5.      Toodu, Laura         1c

 

11.klass

 

1.      Püttsepp, Elise      2a

2.      Suhhov, Karoline   2a

3.      Paalo, Merilin         2a

4.      Saks, Liisa             2b

5.      Lippe, Silvia           2b

6.      Toomberg, Kiiri      2b

7.      Ots, Ketter                        2c

8.      Kaevats, Getlyn     2c

9.      Laidvee, Liisi         2c

10.  Randmaa, Katri     2c

 

Paiste, Siiri                              2a kooliolümpiamängude korraldaja

Tapasia, Liis                            2a kooliolümpiamängude korraldaja

12.klass

1.      Mõnnakmäe, Julia  3a        (väga) heade tulemuste eest spordis

2.      Pirsko, Luisa-Linda            3a        kooli esindamise eest spordivõistlustel

3.      Jürison, Agnes       3a        kooli esindamise eest spordivõistlustel

4.      Nõupuu, Riina        3a        kooli esindamise eest spordivõistlustel

5.      Gnezdova, Jana    3b        kooli esindamise eest spordivõistlustel

6.      Hoolma, Helen       3b        kooli esindamise eest spordivõistlustel

7.      Laar, Annika          3b        (väga) heade tulemuste eest spordis

8.      Allik, Liina              3b        (väga) heade tulemuste eest spordis

9.      Jürgenstein, Kristi 3c        (väga) heade tulemuste eest spordis

10.  Alliksoo, Marja- Liisa 3c     kooli esindamise eest spordivõistlustel

11.  Massa, Liis            3c        (väga) heade tulemuste eest spordis

12.  Kuuse, Mari-Liis     3c        kooli esindamise eest spordivõistlustel

Spordiaasta parimad 6. – 12. klassi poeglapsed 2009/2010 õ-a.

6 klass

1.      Karl Kaelep

2.      Kristjan Karama

3.      Hardi Ristimägi

4.      Daniel Russ

5.      Mirko Saluvere

6.      Brenet Õispuu

7.      Henri Hansson

8.      Karl Erik Oja

9.      Mihkel Pettinen

 

7 klass

 

1.      Rasmus Rändvee

2.      Jörgen Vanamõisa

3.      Taavi Nõmm

4.      Jaak Peeter Oja

5.      Karl Lilles

6.      Andero Kauri Pinka

7.      Kristian Nisumaa

8.      Karl Daniel Karu

 

8 klass

 

1.      Daniel Barinov

2.      Karl Kõlvart

3.      Kevin Lilleleht

4.      Margus Mägi

5.      Martin Aasa

6.      Andres Allik

7.      Aap Erik Lai

8.      Siim Mäeots

9.      Paal Piller

10.  Marten Raudsepp

11.  Rihard Silt

9 klass

1.      Artur Jürisson

2.      Enar Kirikall

3.      Alder Lepik

4.      Kevin Piperal

5.      Sten Tarsalainen

6.      Markus Urban

7.      Rivo Habakuk

8.      Indrek Järvoja

9.      Karl Jürgenstein

10.  Toomas Kokk

11.  Maanus Leesment

12.  Karl Mäe

13.  Jakob Tomson

10 klass

1.      Karl Saks

2.      Tõnis Vihmoja

3.      Sten Roosaar

4.      Joosep Laos

5.      Kristjan Hanson

6.      Sven Saarpere

 

11 klass

 

1.      Hardi Riis

2.      Margus Põldsaar

3.      Kaspar Põldemaa

4.      Erik Jagor

5.      Martin Oja

6.      Raimond Vaba

7.      Arvo Sulu

8.      Raimo Lilletai

9.      Mehis Kont

10.  Egert Killing

 

12 klass

 

1.     Sten Õitspuu

2.     Krismar Rosin

3.     Peeter Rõbakov

4.     Mark Roseniit

5.     Andres Raev

6.     Greger Könninge

7.     Jürgen Jürvetson

8.     Mathias Tikerpe

9.     Timo Tiisma

10.  Lauri Rüütli

11.  Jüri Laos