Infotund 29.11.2016

TÄNUD:
• Meie õpilased saavutasid koolinoorte viktoriinil „Meie Pärnu“ 10.-12. klasside arvestuses 2. koha (Julia Laidvee, Kaisa Lota Koger, Darren Priks, Helena Viks) ja 4. koha. (Maria-Elise Taggu, Lisenn Jürissoo, Harold Kiisler, Natali Paluoja, Madis Rea).
Juhendajad olid õpetajad Õnnela Kukk ja Marika Ristmäe. Palju õnne!
• Kärt Valgenberg sai solistikunkursil „Sügisulg“ 17-19-aastaste B-kategoorias 2. koha ja kõige omanäolisema solisti eripreemia; meie kooli vilistlane Anastasia Poddubko saavutas sama vanuse A-kategoorias 1. koha.
Juhendas õpetaja Kadri Keskküla. Palju õnne! Tänud ka Klaid Hännilele, kes oli finaali õhtujuhi ametis!
• Meie kooli naiskond sai Eesti Koolispordi Liidu rahvaliiga võrkpalli finaalturniiril 10.-12. klassi neiude arvestuses 2. koha. Võistkonda kuulusid Heleri Sepp, Janeli Juhalo, Laura Seos, Ruth Kurm, Anu Kivilo, Laura-Riina Altmart ja Ilona Niit.
Juhendas õpetaja Inga Drobet. Õnnitlused!
• 25. novembril toimus Pärnus Pärnu Kunstide Majas 46. üle-eestiline kodu-uurimiskonverents, kust võttis osa ka meie kooli õpilane Piret Uibu, kes esitles oma tööd „Ühe Eesti talu lugu“.
Juhendajateks olid Aniita Uibu ja õpetaja Õnnela Kukk. Tänud!

TEATED:
29. novembrist kuni 7. detsembrini toimuvad koolis G3 õpilaste individuaalsed karjäärinõustamised.
1. detsembril toimub Koidula Gümnaasiumis traditsiooniline teadmiste võistlus Pärnu Ühisgümnaasiumiga.
7. detsembril on matemaatikaolümpiaadi koolivoor.
8. detsembril kell 9-15 toimub aulas seminar ja arutelu „Avatud vabariik“, kus osaleb 50 õpilast meie koolist ja 50 õpilast teistest koolidest.
9. detsembril kell 12.15 toimuvad G2 ja G3 klasside õpilastele eesti keele alased loengud ja töötoad. Loenguid peavad ja töötube viivad läbi Birute Klaas-Lang ja Madis Arukask.
12.-16. detsembril on kooli prantsuse keele õpetajad Liis Raal-Virks ja Stéphane Clavel Erasmus+ projekti „Les Crayons de Couleurs européens. Dessine-moi „Une“ Europe“ esimesel projektikohtumisel Prantsusmaal Bayonne’is.
12. detsembril kell 15 toimub viktoriinisarja „Tark mees taskus“ II voor.
13. detsembril 2.-5. tunni ajal toimuvad G2 klasside õpilastele töötukassa töötoad Karin Pulsti juhtimisel.

2.t. – G2c – 227
3.t. – G2b – 306
4.t. – G2d – 228
5.t. – G2a – 323