Infotund 01.11.2016

TÄNUD:
•    „Ettevõtlik kool“ vabariiklikul edulugude konkursil võitis meie kooli ja Kolledži ettevõtlus- ja majandusõppe koostöö II koha ja preemia 250 €! Konkursile esitatud Pärnu Ühisgümnaasiumi edulugu kandis pealkirja „Noorte ettevõtluse õppesuuna ettevalmistuskursus „Noorte ettevõtluskool“. Suured tänud õpetaja Mari Suurvälile ja õpetaja Elbe Metsatalule!
•    26. oktoobril toimus Tallinnas IKT sügiskonverents, kus tunnustati digitaalselt aktiivseid koole. Meie kool sai hõbemedali! Aitäh meie haridustehnoloog Kaia Metsaaltile!
TEATED:
•    3. novembril toimub meie majas üleriigiline Briti kultuuriloo alane teadmistevõistlus „British Studies“. Kell 11 on saalis võistlus, kell 13.15 toimub autasustamine, kell 13.30 esineb aulas Krista Kaer loenguga uuemast inglise, iiri ja šoti kirjandusest.
•    3. novembril kell 10.00-13.30 osalevad G1a ja teadusmooduli õpilased Pärnumaa Keskkonnaameti õppeprogrammis „Jäätmed linnaruumis“.
•    3. novembril kell 18.30 toimub aulas Õpilasesinduse eestvedamisel filmiõhtu.
•    4. novembril külastab meie kooli Briti suursaadik Theresa Bubbear. Kell 11.15 kohtub ta aulas G2 klasside õpilastega.
•    6.-12. novembril on meie kooli õpilastest ja õpetajatest koosnev meeskond Erasmus+ projekti „Education au patrimoine via les parcours de santé“ raames lähetusel Sloveenias Krško’s. Projektilähetusel osalevad õpetajatest Kaia Metsaalt, Kadri Kõrre, Inga Drobet, Raivo Annusver ja Liis Raal-Virks; õpilastest Brita Tõnisson, Kristiina Saag, Ilona Niit, Eerik Hannus, Kertu Jürima.
•    8. novembril kell 11.05 (G1 klassid), kell 13.15 (G2-G3 klassid) ja kell 18 (külalised) etendatakse aulas kooli juubeli auks lavastatud uut koolimuusikali pealkirjaga „Kuulsuse kannul“. Olete oodatud vaatama-kuulama!