Infoleht 15.03.2016

Täname:

 • Pärnu linna ja maakonna noorte vokaalansamblite konkursil Ümin läks ülihästi meie kooli noormeeste ansamblil Tühik vol.2 , kes sai grand prix! Ansamblisse kuuluvad Kaijus Janis, Johann Saamann ja Simon Oja. Juhendas õpetaja Kadri Keskküla. Palju-palju õnne!
 • 12. märtsil Tallinna 32. Keskkoolis toimunud frankofooniapäeva konkursil osalesid ka meie kooli õpilased Anita Beljanina, Jana Liivrand, Madis Arumäe, Anastasia Poddubko, Kadi Bekker, Mall Haas ja Johann Saamann. Saavutati ülihead tulemused:
  Johann Saamann – I koht (16-19-aastaste kategoorias)
  Madis Arumäe – II koht (üle 19-aastaste kategoorias)

  Juhendas õpetaja Liis Raal-Virks. Õnnitleme!
 • Filosoofiaolümpiaadi finaali kümne finalisti hulka pääsesid ka meie kooli õpilased Laura Pärna ja Alvar Valtna. Olümpiaadil osalesid tublisti veel Mall Haas, Martin Käremaa, Mareli Reinhold, Karoliina Kullas, Diana Tisler, Adeele Zagurski. Juhendas õpetaja Peedu Sula. Aitäh ja õnnitlused!
 • G1b klass osales koos klassijuhataja Marge Tuulega Kuusakoski taaskasutusteemalises kampaanias „Küünlaümbriste jaht“. Pärnumaal tulid nad 7-12. klasside arvestuses II kohale, kogudes 4618 küünalt (kokku 8,2 kg). Aitäh hakkajatele õpilastele ja ettevõtlikule õpetajale!
 • Täname õpetajaid (Marika Ristmäe, Kadri Piiskop, Kersti Jürgenson) eelmisel nädalal toimunud kena kunsti- ja kirjandusnädala eest! Aitäh!
 • Teated:

 • 15. märtsil on majas ergomeetrivõistlused.
 • 16. märtsil on G2e ja G1b arhitektuurialasel õppereisil Tallinnas.
 • 16. märtsil kell 14.00 toimuvad vestlused sisseastujatega (ilma katseteta sissesaajatele).
 • 16. märtsil toimuvad aulas veeohutuskoolitused järgmistele klassidele:
  4.t. – G2b
  5.t. – G2c
  7.t. – G2a
 • 17.-18. märtsil kell 14.00 on sisseastumiskatsed 10. klassidesse.
 • 17. märtsil on koolis „Känguru“ võistlus.
 • 17. märtsil kell 15 toimub viktoriinisarja „Tark mees taskus“ VII voor.
 • 17. märtsil on veel ka aulas veeohutuskoolitused järgmistele klassidele:
  4.t. – G2d
  5.t. – G2e
 • 18. märtsil viib Tallinna Tehnikaülikool läbi loengud G1 ja G2 klassidele.
  – Kell 9.05 räägib Kristi Grišhakov G2e-le ruumis 323 teemal “Kes on maastikuarhitekt?”
  – Kell 9.05 räägib Martin Jaanus aulas G1 klassidele teemal “Milleks on kasulik inseneritarkus ehk ülesandeid elust, mille lahendamist koolis ei õpetata”.
 • 18. märtsil sooritab G3b inglise keele proovieksamit.
 • 21. märtsil kell 9.00 toimuvad vestlused sisseastujatega.
 • 11. aprillil kell 12.15 toimub Pärnu Ühisgümnaasiumis rahvusvaheline hariduskonverents, kus osalevad lisaks meie kooli õpetajaskonnale ka haridus- ja noorsootöötajad linnast ja maakonnast.