Infoleht 1.03.2016

Täname:

 • Suured tänud kooliperele Eesti Vabariigi 98. aastapäeva rongkäigul ja miitingul osalemise eest! Täname veelkord Madis Arumäed, kes luges Rüütli platsil ette „Manifesti kõigile Eestimaa rahvastele“, ning Siim Erik Akermanni päevakohase kõne eest!
 • Pärnu linnapea tänab meie kooli digipöörde meeskonda, kuhu kuuluvad Mart Kuuskmann, Kadri Kõrre, Evelin Laanemets, Raivo Annusver, Peedu Sula ja Kaia Metsaalt.
 • Jaanuaris toimunud rahvusvahelisel veebipõhisel inglise keele võistlusel „Best in English“ osales meie 35 õpilast. Kokku oli võistlusel 10985 osalejat 479-st koolist üle Euroopa. Koolide arvestuses olime 119. kohal. Meie õpilaste omavaheline paremusjärjestus oli järgmine:
  1. Chrystal-Katriin Kopti G2b
  2. Ita Kuusik 12a
  3. Kerli Heinsoo G2a
  G1 klasside parim oli Enrico Veensalu G1d-st
  Aitäh ka kõigile õpilasi juhendanud inglise keele õpetajatele!
 • Ruth Kurm G1a-st saavutas muusikaolümpiaadil II koha! Juhendas õpetaja Kadri Keskküla. Palju õnne! Suur tänu ka Simon Ojale ja Reti Kurmile, kes olid Ruthile abiks lauluvoorus ja omaloomingu esitamisel!

Teated:

 • 7.-11. märtsil on koolis kirjanduse- ja kunstinädal.
 • 9. märtsil kirjutavad abituuriumiklassid proovikirjandit. Tavapärast õppetööd ei toimu.
 • 10. märtsil kell 10 on G2 klassid oodatud saali, kus Rajaleidja esindajad räägivad teemal „Vabatahtlik töö, õppimine ja töötamine välismaal“.
 • 11. märtsil kell 9.05 osalevad G2 klassid aulas Tallinna Tehnikaülikooli füüsikaalases loengus.
 • 15. märtsil kell 10 kohtub G1d klass ruumis 139 Pärnu Kodutute Loomade Varjupaiga juhatajaga, kes räägib oma tööst ja loomade õigest kohtlemises