Infoleht 24.11.2015

Tänud:

 • Õnnitleme meie kooli noormehi, kes saavutasid Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis I koha. Kooli esindasid Mirko Saluvere (G3C), Kristian Lenk (G3A), Olger Antsmaa (G3C), Raigo Arukask (G3A), Kaur Kalmus (G3C), Rait Tammet (12a), Germo Nõgesmaa (12b), Klaus Johannes Alexander Aksberg (G2B) ja Robin Reidma (G3A). Täname õpetajaid Aare Vanatalu ja Mehis Merilainet!
 • Täname kõiki lauljaid-muusikuid, kontserdijuhti Janeli Juhalot (G2B) ja õpetajaid Kadri Keskküla ja Irina Oadi meeleolukate sünnipäevakontsertide eest!
 • Täname kõiki õpilasi, kes osalesid 17. novembril toimunud traditsioonilisel teadmistevõistlusel Pärnu Koidula Gümnaasiumiga ja saavutasid viigi. Aitäh, Kätlin Strikholm (G2A), Pille-Riin Makilla (G2B), Kristjan Karama (G3C), Alexander Rannar (G3C), Siim Erik Akermann (G3C) ja Hanna-Stina Lautri (G3B).
 • G2E klass eesotsas Grete Postiga osales Killerkoti kotikonkursil ning nad said klassiga preemiaks TÜ loodusmuuseumi kahetunnise õppeprogrammi teemal „Öko- ja mahemärgid“. Tänud ka õpetaja Eve Popile!
 • Anname teada, et meie kooli õpilased Madis Arumäe, Hanna-Liisa Ott ja Chrystal-Katriin Kopti koos õpilastega Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumist, Lihula Gümnaasiumist ja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumist moodustasid European Parliament European Youth Event meeskonna ning nad osutusid valituks! 2016. aasta mais sõidavad nad Strasbourg’i Euroopa Parlamenti 3-päevasele noorteüritusele. Meeskonna grupijuhiks on meie enda õpilane Madis Arumäe. Palju õnne meie aktiivsetele noortele!

Teated:

  • 25. novembril toimuvad aulas arhitektuurisuunale (G1B, G2E) erinevate ettevõtete külalistunnid:

• Kell 12.15 – AS Matek
• Kell 13.15 – OSHINO Electronics Estonia

  • 26. novembril kell 11.05 toimub aulas festival „Kuldleheke“, kus vaatajatena osalevad G1 klasside õpilased.
  • 26. november on kodanikupäev. G1A osaleb selle päeva puhul ajalootunnis Pärnu Linnakodaniku Majas.
  • 26. novembril kell 15 toimub viktoriinisarja „Tark mees taskus“ III voor.
  • 27. novembril räägib aulas Kadri Killing heategevuslikust üritusest „Hea Teo Töö-päev“:

1. tund – 12. klassid
2. tund – G3 klassid

  • 27. novembril (reedel) pikal vahetunnil kell 11.50 õpetajate toas jagavad Tartu Kristjan Jaak Petersonis käinud infot sellest, mida moodulõppe kohta teada saadi.
  • 30. novembrist kuni nädala lõpuni toimub saalis abiturientide pildistamine lõpualbumite tarbeks.
  • Detsembri alguses toimuvad G1. ja G2. klassidele tööturgu tutvustavad praktilised töötoad, mida viib läbi Pärnumaa Töötukassa karjääriinfo spetsialist Merili Tasane.

01.12: 3. tund – G1A (ruum 306); 4. tund – G1B (ruum 227); 5. tund – G1C (ruum 213)
02.12: 3. tund – G1D (ruum 324); 4. tund – G2A (ruum 322); 5. tund – G2B (ruum 229)
07.12: 3. tund – G2C; 4. tund – G2D; 5. tund – G2E (kõik aulas)

 • 8. detsembril toimub Pärnu Ühisgümnaasiumi ja Pärnu Koidula Gümnaasiumi traditsiooniline teadmistevõistlus Koidula Gümnaasiumis.
 • 9. detsembril kell 15 toimub õpetajate töökoosolek. Teemaks on jätkuvalt moodulõppele üleminek.

Tuletame õpilasetele meelde, et töö- ja tudengivarjupäeva töölehed tuleb tagastada täidetult huvijuhile!