Infoleht 31.03.2015

Teated:
23. aprillil on aastatööde esitamise kuupäev.
14. mail toimub aastatööde kaitsmine.
Täname:
• Täname kõiki õpilasi ja nende peresid, kes aitasid Erasmus+ projekti raames majutada välisõpilasi: Chrystal-Katriin Kopti (G1B), Triinu-Liis Seerma (G2B), Kelli Pullisaar (G3B), Katre Aasaleht (G2B), Merilin Reepalu (G2B), Anita Beljanina (G1A), Madis Arumäe (G2B), Laura Seos, (G1A) Enelin Tillart (G3B), Jana Liivrand (G1A), Eliise Killing (G1A), Anna-Maria Tagu (11c), Kelly Solovjov (G3A), Silver Orissaar (G1D), Mari-Liis Paasma (G1C), Mirko Saluvere (G2C), Rain Robert Randväli (G1E) ja Daniel Juht (G1E).
Täname ka õpetajaid, kes andsid projektilähetuse korraldamisel oma panuse: Kadri Keskküla, Tiiu Pärnits, Kersti Jürgenson ja Kadri Kõrre ning kõik teised aineõpetajad, kes lubasid külalistel oma tundi tulla.
Täname esinemise eest ka koori, ansambleid ja soliste.
•    Anname teada, et kolmest finalistist pääsesid maikuus toimuvale rahvusvahelisele filosoofiaolümpiaadile kaks meie õpilast: Mirjam Tjulkin (saavutas vabariiklikul olümpiaadil 5. koha) ja Alexander Rannar (vabariiklikul olümpiaadil 9. koht). Täname osalemise eest ka Siim Erik Akermanni. Juhendas õpetaja Peedu Sula. Õnnitleme!
• Teatame, et Eesti Koolispordi Liidu spordimälumängus ” Bumerang“ Lääne regiooni voorus saavutas esikoha meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Karl Eerik Eisenschmidt, Taavi Nõmm, Jörgen Vanamõisa ja Raul Kullam. Juhendas õpetaja Aare Vanatalu. Täname ka õpetaja Mehis Merilainet korraldamise eest.
• Anname teada, et meie kooli G3B õpilane Kristiina Ristmäe sai Pärnu Zonta klubi stipendiumi.
• Lingvistikaolümpiaadil esindasid meie kooli edukalt Triinu Mölder ja Janeli Sakala.
• Infootsimise võistlusel saavutasid Pärnu linnas 2. koha Janar Kivilo ja 3.koha Ergo Enn. Juhendas õpetaja Kaia Metsaalt. Õnnitleme!
• Täname meie kooli noormehi, kes käisid esmakordselt verd loovutamas. Tublid doonorid olid Arlet Robert Uusna, Egert Linkmann, Raigo Arukask, Rasmus Ago, Siim Bachmann ja Silver Tamme.