Infoleht 03.03.2015

Täname:
•    Täname EV aktuste läbiviijaid.
•    Täname 27. veebruaril väliskülalistele esinenud õpilasi, õpetaja Kadri Keskküla muusikalise numbri ettevalmistamise eest ning Chrystal-Katriin Koptit (G1B) ja Anita Beljaninat (G1A) ingliskeelse ekskursiooni ja kooli tutvustamise eest.
•    Täname 27. veebruaril infomessil „Suunaja“ meie kooli tutvustanud õpilasi Madis Arumäed, Anastasia Poddubkot, Elizaveta Jasnovat ja Hanna-Liisa Otti.
•    Täname õpetaja Peedu Sula koolisisese õpetajate digikoolituse eest.
•    Eesti Koolispordi Liidu spordimälumängu ” Bumerang ” Pärnumaa voorus läks väga hästi meie kooli kahel võistkonnal:
I koht: Jörgen Vanamõisa, Karl Eerik Eisenschmidt, Taavi Nõmm, Raul Kullam
II koht: Kristo Roots, Karl Pajula, Sander Luik, Marek Trei
Juhendas õpetaja Mehis Merilaine.
Palju õnne!
•    Üleriiklikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil esines väga hästi G3A õpilane Lisett Laurimäe, kes pääses Tartus toimuvasse lõppvooru. Piirkonnas saavutas ta teise koha. Väga hästi esines ka Jörgen Vanamõisa (G3A), kes oli piirkonnas kolmas. Edukalt osalesid veel Karl Eerik Eisenschmidt (G3C), Siim Sisask (G3A) ja Triinu Ülemaante (G3B). Juhendas õpetaja Peedu Sula. Palju õnne!
•    Väga hästi läks bioloogiaolümpiaadil ka Elina Jantsonil (õpetaja Aita Luts), kes on samuti kutsutud osalema riiklikusse lõppvooru. Palju õnne!
Teated:
•    4. märtsil, kolmapäeval, on meil koolis Märt Treier tegemas liiklusalaseid loenguid ja näitamas filme „Kaspar“ ja „Georg“. 3.-4.tund – G1A, G1B, G1E; 5.-6. tund – G2-klassid.
•    6. märtsil, reedel, toimub meie koolis Erasmus+ projekti „„Equal Opportunity of Learning Skills Increasing the Level of Employability“ raames karjäärikonverents, mille sihtgrupiks on 11. klassi õpilased. Kell 12.15-14.00 on saalis loengud, kus räägitakse tööandja ootustest noortele, töötute tüüpilisest profiilist, jagatakse infot edasiõppimisvõimalustest ja karjäärinõustamisest, räägitakse Y-põlvkonnast ning tulevikuametitest. Kell 14.00 algavad erinevad töötoad. Töötubadesse registreerumine arendusjuhi kaudu (käib ise kõik klassid läbi)!
NB! Konverents on suunatud kõigile 11. klasside/G2-klasside õpilastele!
•    12. märtsil 3. tunni ajal korraldab meie kooli Õpilasesindus läheneva emakeelepäeva puhul omaloomingukonkursi.
•    Palume 10. klasside õpilastel registreeruda üleminekueksamitele 12. märtsiks! Registreerumislehed saab klassijuhatajatelt!
•    16. märtsil toimub õpetajaskonnale Merlecons ja Ko OÜ koolitus „Ajakohastatud õppemeetodid“.
•    Anname teada, et aastatööde esitamiskuupäev lükkus edasi ning see on nüüd 23. aprill! Kaitsmised toimuvad mai lõpus (täpsem info lähiajal).