Infoleht 10.02.2015

•    Õnnitleme meie kooli 1981. aasta vilistlast Karl Pajusalu (keeleteadlane, akadeemik, Tartu Ülikooli professor), kes saab presidendilt Valgetähe III klassi teenetemärgi. Palju õnne meie koolipere poolt!
•    Täname õpetajaid Sarmite Tammekivi ja Irina Oadi romansikonkursi korraldamise eest ning aktiivseid õpilasi osalemise eest!
•    Täname õpetaja Kadri Keskküla ja kõiki lauljaid 6. veebruaril Pärnu Raekojas toimunud imelise kontserdi eest.
•    Pärnu linna inglise keele kõnevõistlusel osalesid meie koolist Siim Bachmann ja Egert Linkmann, kellest viimane pälvis ka eripreemia. Juhendas õpetaja Anne-Maarja Tammaru. Õnnitleme!
•    Vabariiklikule inglise keele olümpiaadile on meie koolist kutsutud Jaagup Retsja. Juhendajaks õpetaja Elle Kera. Õnnitleme ja soovime edu suureks olümpiaadiks!
•    Täname õpilasi, kes esindasid kooli vabariiklikul füüsikaviktoriinil „Kajakas“. 10. klassi õpilastest osalesid Jürgen Raagmaa, Karl Erik Vohu ja Toomas Tankler. 11. klassi õpilastest võtsid osa Reivo Türnpuu ja Jürgen Kutsar, 12. klassi õpilastest Hendry Raudsepp.
Parima tulemuse saavutas 10. klassi õpilane Mark Kaaremäe, kes 10. klasside arvestuses saavutas riigis 18. koha ja üldarvestuses 61. koha (kokku oli osalejaid 426).
Juhendas õpetaja Meeri Rebane. Täname!
•    Täname eesti keele olümpiaadil osalenud õpilasi ja neid juhendanud õpetajaid. Kooli esindasid Mirjam Tjulkin, Merilin Reepalu, Lisett Laurimäe, Triinu Mölder, Hanna-Stina Lautri, Mareli Reinhold, Hanna Sults, Chrystal-Katriin Kopti, Adeele Zagurski, Kätriin Taal, Janely Sakala ja Karina-Louisa Puht. Juhendajateks olid õpetajad Kersti Jürgenson, Kadri Piiskop ja Kait Vesik.
•    Täname matemaatikaolümpiaadil osalemise eest meie õpilasi Kätriin Taali, Madli Vatsfeldti ja Egle Truumani. Juhendasid õpetajad Marge Tuul ja Katrin Vunk.
•    Täname kõiki õpilasi, kes on aidanud kooli tutvustada ja parimate sõnadega reklaamida linna ja maakonna 9. klasside õpilastele.

Teated:
•    Neljapäeval, 12. veebruaril toimub registreerunutele ruumis 219 kell 10-16 meestekoolitus „Ava silmad“, mida viivad läbi kirjanik Sass Henno ja psühhiaater Andres Sild.
•    16.-20. veebruaril on Pärnu Ühisgümnaasiumis lahtiste uste päevad.
•    17. veebruaril kell 14.00 toimub meie koolis viktoriini „Bumerang“ piirkonnavoor (ruumis 139).
•    20. veebruaril toimuvad koolis EV aastapäeva aktused järgmistel aegadel:
4. tund – G2-klassid, G3-klassid, 12. klassid;
5. tund – G1-klassid, 11. klassid.
•    23. veebruaril koolis õppetööd ei toimu.
•    25. veebruaril kell 15.00 toimub õpetajatele digikoolitus, kus õpetaja Peedu Sula tutvustab programmi Socrative.
•    27. veebruaril on meil majas väliskülalised; toimub infomess „Suunaja“.
•    6. märtsil toimub meie koolis Erasmus+ projekti „„Equal Opportunity of Learning Skills Increasing the Level of Employability“ raames karjäärikonverents, mille sihtgrupiks on 11. klassi õpilased. Kell 12.15-14.00 on saalis loengud, kus räägitakse tööandja ootustest noortele, töötute tüüpilisest profiilist, jagatakse infot edasiõppimisvõimalustest ja karjäärinõustamisest, räägitakse Y-põlvkonnast ning tulevikuametitest. Kell 14.00 algavad erinevad töötoad. Täiendav info ning registreerumisinfo ilmub kooli kodulehele lähiajal.