Infoleht 03.02.2015

•    Õnnitleme keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt kooli esindanud õpilasi ja nende õpetajat.
12. klasside arvestuses:
I koht – Egle Truuman
11. klasside arvestuses:
V koht – Marii Õismets
VI koht – Loviise Talvaru
VIII koht – Jan Lennart Võigemast
Juhendas õpetaja Evelin Laanemets
•    Õnnitleme bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt kooli esindanud õpilasi ja nende õpetajaid.
12. klasside arvestuses:
III koht – Elina Jantson (õp. Aita Luts)
VI koht – Margret Alttoa (õp. Aita Luts)
VII-VII koht – Kristi Tiido (õp. Aita Luts)
X-XI koht – Egle Truuman (õp. Aita Luts)
11. klasside arvestuses:
VII koht – Ruti Moos (õp. Eve Popp, Aita Luts)
VIII koht – Diana Tisler (õp. Eve Popp, Aita Luts)
X koht – Madis Arumäe (õp. Eve Popp, Aita Luts)
•    Täname eesti keele ja kirjanduse õpetajat Kersti Jürgensoni Andrus Kivirähaga kohtumise korraldamise eest 29. jaanuaril. Täname ka tublisid ja aktiivseid õpilasi, kes selleks puhuks Kiviräha loomingul põhinevad lühifilmid tegid. Filmide autoriteks, näitlejateks olid Kristlyn Liier, Kristel Pelju, Mihkel Oitsalu, Raimond Tamm, Hendrik Rannala, Avo Suur, Kristiina Rea, Kelli Pullisaar, Kaidy Õismets, Andri Kask, Lisann Treial, Kristiina Ristmäe.
Suur aitäh!

Teated:
•    5. veebruaril kell 12.15 toimub meie koolis romansikonkurss.
•    6. veebruaril kell 8.15 on G3A, G3B, 12A ja 12C klassil võimalus tutvuda Tallinna Tehnikaülikooliga. Sama võimalus on kell 9.05 ka G3C ja 12B klassil.
•    6. veebruaril kell 18.00 toimub Pärnu Raekoja saalis Pärnu Ühisgümnaasiumi kontsert.
•    12. veebruaril kell 14.00 toimub meie koolis ülelinnaline vene keele konkurss.
•    16.-20. veebruaril on meil lahtiste uste päevad.
•    22.-28. märtsil tulevad meile Erasmus+ projekti „„Equal Opportunity of Learning Skills Increasing the Level of Employability“ raames külla Itaalia, Küprose, Poola ja Türgi õpilased ja õpetajad. Otsime õpilasi, kes oleks nõus oma peres selles ajavahemikus välisõpilasi majutama. Huvi ja soovi korral palume hiljemalt 9. veebruaril võtta ühendust huvijuhi Tiina Saaritsa (tiinas@yhis.parnu.ee) või arendusjuht Liis Raal-Virksiga (liisr@yhis.parnu.ee).