Infoleht 27.01.2015

Täname:
•  Meie kooli tütarlaste võistkond saavutas Pärnu linna meistrivõistlustel korvpallis 10.-12.kl. neidude hulgas II koha.
Võistkonnas mängisid: Kärolin Lannajärv,  Carolina Reidma,  Kelly Solovjov, Jessika Altmann, Karmel Kostabi, Getlin Rohtla, Heleri Alliksoo, Karmen Saks, Mirjam Tjulkin, Kristel Pelju, Merli Kasemets.
Juhendasid õpetajad Inga Drobet, Helmi Kommussaar, Riina Tshaikovski. Palju õnne!
•  Õnnitleme ka meie kooli noormeeste võistkonda, kes saavutas Pärnu linna võrkpallivõistlustel II koha.
Võistkonda kuulusid Jörgen Vanamõisa, Karl Erik Eisenschmidt, Taavi Nõmm, Jaak-Peeter Oja, Drew-Brenet Õispuu, Siim Sisask, Genn Aasmets, Daniel Russ, Aijar Kukk ja Gen Annuk.
Juhendasid õpetajad Mehis Merilaine ja Aare Vanatalu. Palju õnne!
•  18.-24. jaanuaril osalesid meie kooli õpilased Madis Arumäe, Anastasia Poddubko, Triinu-Liis Seerma, Anita Beljanina ja Kätlin Strikhlom Erasmus+ projekti „Equal Opportunity of Learning Skills Increasing the Level of Employability“ raames lähetusel Poolas Czechovice-Dziedzices. Täname kooli väga hea esindamise eest!

Teated:
•  Kolmapäeval, 28. jaanuaril kell 13.50 on meie koolis külas Ülejõe Gümnaasiumi 9. klassid.
•  Meenutame, 29. jaanuaril 5. ja 6. tunni ajal toimub registreerunutele aulas kohtumine kirjanik Andrus Kivirähaga.
•  5. veebruaril kell 12.15 toimub meie koolis romansikonkurss.
•  6. veebruaril kell 8.15 on G3A, G3B, 12A ja 12C klassil võimalus tutvuda Tallinna Tehnikaülikooliga. Sama võimalus on kell 9.05 ka G3C ja 12B klassil. Ruumiga seonduva info avaldame kooli kodulehel lähiajal.
•  6. veebruaril kell 18.00 toimub Pärnu Raekoja saalis Pärnu Ühisgümnaasiumi kontsert.
•  12. veebruaril kell 14.00 toimub meie koolis ülelinnaline vene keele konkurss.

Eelteated:
•  6. märtsil toimub meie koolis Erasmus+ projekti „„Equal Opportunity of Learning Skills Increasing the Level of Employability“ raames karjääripäev, mille sihtgrupiks on 11. klassi õpilased. Täpsem info kooli kodulehel lähiajal.
•  16. märtsil toimub õpetajaskonnale Merlecons ja Ko OÜ koolitus „Ajakohastatud õppemeetodid“.
•  22.-28. märtsil tulevad meile Erasmus+ projekti „„Equal Opportunity of Learning Skills Increasing the Level of Employability“ raames külla Itaalia, Küprose, Poola ja Türgi õpilased ja õpetajad. Otsime õpilasi, kes oleks nõus oma peres selles ajavahemikus välisõpilasi majutama. Huvi ja soovi korral palume hiljemalt 6. veebruaril võtta ühendust huvijuhi Tiina Saaritsa (tiinas@yhis.parnu.ee) või arendusjuhi Liis Raal-Virksiga (liisr@yhis.parnu.ee).