Infoleht 25.11.2014

•  20. novembril esindasid meie kooli G2C õpilased Siim Erik Akermann ja Jürgen Kutsar Tartus UNESCO filosoofiapäeval. Ülemaailmset filosoofiapäeva tähistati TÜ eetikakeskuse, UNESCO Eesti rahvusliku komisjoni ning aktiivsete filosoofiaõpetajate eestvedamisel. Õpilased võtsid osa loengutest, vestlusringist, rühmatööst ja väärtusmängust. Õpilasi juhendas õpetaja Peedu Sula. Täname aktiivseid õpilasi ja õpetajat!

•  Täname õpetaja Kadri Keskküla vabariiklike muusikaõpetajate sügispäevade läbiviimise eest meie koolis.

•  Täname muusikaõpetaja Kadri Keskküla, aktusejuhte Siim Erik Akermanni (G2C) ja Carl Tõnismanni (G2A), segakoori, soliste, ansamblit ja helitehnikuid Henry Peeti ning Germo Nõgesmaad (11B) väga ilusate kooli aastapäeva kontsertaktuste eest. Täname ka eesti keele õpetaja Kait Vesikut ja ta õpilasi kontsertaktuse vahetekstide eest.