Infoleht 04.11.2014

  • Õnnitleme G3C õpilast Mirjam Tjulkinit, kes sai märkimisväärse tulemuse Euroopa keelepäeva veebiviktoriinis.
  • Õnnitleme meie kooli noormehi, kes said Pärnu linna meistriteks võrkpallis. Kooli esindasid väga edukalt: Taavi Nõmm ( G3a ), Jaak-Peeter Oja ( 12a ), Brenet-Drew Õispuu ( G2a ), Siim Sisask ( G3a ), Genn Aasmets ( 12a ), Daniel Russ ( 11a ), Aijar Kukk ( 12a ), Gen Annuk ( 12b ) ja Mihkel Kirves ( 11b ). Juhendajaks Mehis Merilaine.
  • Õnnitleme 12C õpilast Kristel Lusik’it, kes sai Maxima tulevikutalendi (humanitaarvaldkonnas) tiitli omanikuks.
  • Täname inglise keele õpetajat Anne-Maarja Tammarut ning ka kõiki teisi kooli inglise keele õpetajaid üleriigilise olümpiaadi „British Studies“ korraldamise eest. Õnnitleme meie õpilasi, kes esindasid kooli järgmistes koosseisudes:

7. koht: Siim Erik Akermann, Elizaveta Jasnova, Jürgen Kutsar (õp. Siiri Vimberg)
8. koht: Mareli Reinhold, Carl-Hendric Hein, Alexander Rannar (õp. Siiri Vimberg)
9. koht: Simoone Mumma, Kätriin Taal ja Anastasia Ljamtseva (õp. Eve Merilo)

  • Meenutame, et et 5. novembril toimub meie koolis IT konverents õpilastele, mille korraldajaks on TTÜ. Kell 11.00-12.30 toimuvad saalis loengud; alates kella 12.45-st viiakse läbi erinevaid töötube. Osalevad järgmised klassid: 12A, G3C, G2A, 11A (IT-suund), 11B, G1D, G1E.
  • Tuletame meelde, et 6. novembril kell 13.15 toimub meie kooli aulas kohtumine kirjanik/kirjandusteadlase ja Tallinna Ülikooli professori Rein Veidemanniga. Autor esitleb oma uut raamatut “Arkaadia öö”, aga räägib ka teistest juba ilmunud teostest. Kohtumisel on võimalik osta raamatut “Arkaadia öö”  (hind 15 eurot). Osa võtavad 3A, 3B, 12A ja 1B õpilased koos aineõpetajatega.